Potřebujete plastová okna? :: Brno

plastová okna :: Brno

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Brno a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Děkuji Vám za spolupráci, nabídek máme dostatek.


Dobrý den, ano, skoro všechny firmy se ozvaly, zaslaly nabídky a už jsme si vybrali. Děkujeme za pomoc!


Dobrý den.Ano nabídky došly.


Ano, děkuji. Mezi nabídkami jsou velké rozdíly, takže studuju.


Dostali jsme nabídku od Fi Art okna a Vaši autorizaci zřejmě pochopili nesprávně , protože nám poslali rozměry obráceně. Zaměnili výšku za šířku a naopak.Již jsme jim odpověděli.Děkujeme za brzské vyřízení naší poptávky


Plastová okna do RD cca 4 ks.
město:
datum: 07.04.2013
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Mám zájem o plastová okna. Jedná o starou vilovou zástavbu. Prosim o nacenění plastových oken, včetne zaměření, dopravy, demontáž stávajících oken, ustaveni a zazdění nových oken včetne parapetu. Počet komor 4 a více. Jedna se o 2 kusy oken (145x140 cm) a 2 kusy (165 x 140 cm) V oknech velikosti (165 x 140)cm požaduji dekorační mřížu rozdělující okenní křídla na 8 poli v každém křídle. Termin realizace zakázky co nejdříve!. Děkuji za nabídky

plastová okna Karviná plastová okna Teplice plastová okna Havířov plastová okna Opava


Žaluzie na plastová okna 15ks
město:
datum: 15.01.2013
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás žaluzie na plastová okna. Bude to 15 ks. Rozměry možno poslat e-mailem. Materiál hliník. Barva bílá. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je osobní dohodou. Děkuji za nabídku.

8 ks plastová okna - 5x (154 x 120cm), 3x (70 x 100cm)
město:
datum: 26.05.2013
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna dvoudílná o rozměru 145 x 120 cm - 5 ks a jednodílná 70 x 100cm - 3 ks. Zároveň požaduji žaluzie do všech oken. Parapety vnitřní i vnější. Okna v dekoru bílé barvy. Dále požaduji sítě a to do jednoho malého a 3 oken velkých. Zednické začištění, montáž, demontáž a likvidace starých oken. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve! Děkuji za nabídku.

Proč právě plastová okna?

Plastová okna jsou jedním ze dvou nejčastěji používaných typů oken společně s okny dřevěnými. Jaké jsou jejich výhody? Proč by si zákazník měl vybrat právě plastová? U většiny zákazníků je jedním z nejdůležitějších aspektů cena, samozřejmě se zachovanou vysokou kvalitou. Plastová okna mají díky nižším nákladům na materiál a složitost výroby cenu až o 50% nižší, než mohou nabídnout okna z jiných materiálů srovnatelné kvalitativní kategorie. Plastová okna vyžadují také méně péče na průběžnou údržbu, nemusí se čas od času natírat a méně trpí přírodními vlivy, proto déle vydrží a výrobci na ně nezřídkakdy garantují delší záruční lhůtu. Okna by měla být chráně před UV zářením, nehrozí samovolná deformace materiálu a kvalitně vyrobené výrobky z plastu je těžké manuálně poškodit. V České republice se plastová okna začala instalovat až v relativně nedávné době, zkušenosti ze zahraničí však potvrzují jejich dlouhou výdrž a spolehlivost.

Formulář vpravo slouží pro zběr poptávek na plastová okna pro Brno a okolí, ale i pokud jste odjinut, bude Vaše poptávka zpracována. Několik málo minut které strávíte vyplňováním formuláře se Vám velmi pravděpodobně vrátí v podobě nemalé finanční úspory.


plastová okna

plastová okna Rosice plastová okna Vnorovy plastová okna Slavkov u Brna plastová okna Blansko plastová okna Mikulov


Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.