Potřebujete plastová okna? :: České Budějovice

plastová okna :: České Budějovice

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci České Budějovice a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Dobrý večer, děkuji za všechny nabídky. Vybral jsem si jednu firmu s kterou jsem uzavřel smlouvu.


Dobry den, děkuji za vyřízení, firmy se mi ozyvali!!!


ano firmy reagovaly děkuji.


Vše v nejlepším pořádku,nabídky se jen hrnuli. Děkuji


Dobrý večer, dané firmy mne oslovily a já jsem s jednou z nich nyní v obchodním vztahu. děkuji za vaše služby. Přeji pěkný večer.


4 ks plastová okna + 1 ks plastové balkonové dveře
město:
datum: 28.12.2009
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u vás 4 ks plastová okna + 1 ks plastové balkonové dveře. 2 ks dvoukřídlé, otv., výklopné 2300x1500 mm, 1 ks trojkřídlé, otv., výklopné 2700x1500 mm, 1 ks jednokřídlé, otv., výklopné, 850x1500 mm, 1 ks balkonové dveře, výklopné, 850x2400 mm, včetně žaluzií, barva bílá. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je dohodou. Děkuji za nabídky.

plastová okna Teplice plastová okna Karviná plastová okna Praha plastová okna Olomouc


Plastová okna 5ks
město:
datum: 26.02.2012
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna 5ks, dvoudílná o rozměrech 1820x1450. Barva bílá, 5ti komorový profil, protihlukové sklo, 2ks oken s UV, vnitřní žaluzie, vnitřní a vnější parapet, sítě proti hmyzu. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je na dohodě. Děkuji za nabídky.

Plastová okna kompletní dodávka pro starší RD 7ks
město:
datum: 16.10.2013
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám plastová okna v počtu 7 ks rozměr cca š 1050x v 1600mm , 1 ks 1400 x 1600 a prosklené dveře 1150x 2300. Pětikomorové s vnitřním pokovením nebo vnitřní bezp. folií - dle dohody. Jedná se o výměnu oken v celém starším domě. Termín realizace zakázky dohodou. Upřesnění termínu na tel. Děkuji za nabídky.

Náš tip: Výhody plastových profilů

Plastová okna mají na rozdíl od dřevěných několik nezanedbatelných výhod. S moderními plastovými materiály lze snáze dosáhnout delší životnosti a lepším tepelným a zvukovým izolačním vlastnostem. Profily plastových oken se vyrábějí v několika variantách, základní dělení je podle počtu komor. Protože má samotný plast horší tepelné izolace než dřevo, musí se profil okna dělit na několik komor, v nichž uvězněný vzduch slouží jako izolant. Celkovou prostupnost snižuje zvyšování stavební hloubky profilu (šířka rámu) a především počet rozhraní mezi vzduchem a plastem. Proto se dnes vyrábějí profily složené ze tří až osmi komor, nejčastěji se používají pěti- až sedmikomorové profily. Tepelný prostup u základních tříkomorových oken se pohybuje okolo hodnoty 1,7 W/m2, avšak vícekomorovými systémy není pracné dosáhnout normativně doporučené prostupnosti 1,2 W/m2, u pasivních domů lze využít rámy s prostupností poloviční. Plastová okna České Budějovice - vložte svoji nezávaznou poptávku do formuláře na této straně.

plastová okna

plastová okna Jindřichův Hradec plastová okna Týn nad Vltavou plastová okna Milevsko plastová okna Tábor plastová okna Sezimovo Ústí


Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.