Potřebujete plastová okna? :: Chomutov

plastová okna :: Chomutov

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Chomutov a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Děkuji za dotaz reakce došla od 4 firem z uvedeného seznamu.


Děkujeme Vám za vaši užitečnou službu. Ze zaslaných nabídek jsme si již vybrali firmu OknoStyl. Pro informaci: z Vašeho seznamu nás dosud oslovili ještě OknoLidr a GeusOkna. S fou OknoStyl jsme již v kontaktu. O naše další zkušenosti (reference) se s Vámi rádi podělíme.


Děkuji za spolupráci, fyrmy se mi ozvaly, vybrala jsem si a do měsíce budu mít, jak doufám nová okna.Ano, firmy se mi ozývají. Děkuji za Vaši skvělou službu.


Výměna oken 6 kusů a vchodové dveře 2 kusy do RD
město:
datum: 08.04.2010
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dopbrý den. Mám zájem o plastová okna do rodinného domu. Jedná dvoukřídlá okna o rozměr (3 x 120x150)cm a (3 x 150x150)cm. Dále požaduji vchodové dveře s prosklením(na boku) (200x90)cm a o francouzské dveře (200x160)cm. Okna: dekor světlé dřevo, profil: 5 komor. Požaduji vnitřní i vnější parapety, žaluzie(zevnitř). Dveře: dekor má být světlé dřevo. Vše požaduji ze zednickým zednickým začištěním. Prosím nabídněte mi kompetní cenu ze vším všudy. Termín realizace zakázky zářá 2006. Děkuji za nabídky.

plastová okna Liberec plastová okna Chomutov plastová okna Karlovy Vary plastová okna Hradec Králové


Dodávka dvou plastový oken do rodinného domu
město:
datum: 14.04.2013
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás dvě plastová okna do rodinného domu. 1 x okno s trojitým sklem, otvírání úplné + větračka - rozměr 120 x 80 cm a 1 x plastové okno s trojitým sklem 40 x 60 cm - výklopné. 5-ti komorový systém v bílé barvě. z doplňků jen rozdělující vodorovná bílá mřížka do oken. Z prací nic, chceme jen dodávku. Poptávám jen mateiál. Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkuji za nabídku.

Plastová okna 10 ks a 1 x balkonové dveře
město:
datum: 01.04.2013
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna. Bude se jednat o 10 oken a jedny balkonové dveře. Komorový systém dle nabídky barva bílá nebo hnědá. Z doplňků jen žaluzie. práce dle nabídky a dohody. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky jaro 2008. Děkuji za nabídku.

Plastová okna - 11ks oken a 2ks dveří
město:
datum: 30.07.2011
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Hledáme firmu, která udělá nabídku a dodá plastová okna na RD (viz příloha). Dodávka na klíč 11ks oken 2ks Francouzské dveře. Nabídněte 5 nebo 6 komorový profil. Dekor Světlý dub (vnější strana) a zevnitř dekor bílá. Do 6ks oken požadujeme mřížky v dekoru Světlý dub. Nutné osobní zaměření. Nabídněte parapety a žaluzie. Termín realizace červen 2005. Děkujeme za nabídky.

plastová okna

Podlahy a dveře

V dnešní době jsou oblíbené laminátové podlahy, které jsou nepřilepené k podkladu (plovoucí podlahy). Moderní jsou designové i dveře,které lze pořídit s dekorativním kováním. JR Decor zajistí nové dveře i výměnu dveří.

plastová okna Šluknov plastová okna Podbořany plastová okna Bílina plastová okna Žatec plastová okna Jirkov


Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.