Potřebujete plastová okna? :: Děčín

plastová okna :: Děčín

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Děčín a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Dobrý den, děkuji za zprostředkování kontaktů s uvedenými firmami.Všechny reagovaly na naši poptávku a nyní domlouváme s několika vybranými firmami přesné zaměření s konkrétní nabídkou.


Zdravím děkuji firmy se mi ozvaly už jen vybírám z nabídek:-)


Dobry den,dodavatele mame jiz vybraneho. Dekujeme za spolupraci.


Děkuji Vám za spolupráci, nabídek máme dostatek.


Dobrý den, ano, skoro všechny firmy se ozvaly, zaslaly nabídky a už jsme si vybrali. Děkujeme za pomoc!


Výměna 6 ks oken a 1 ks balokonových dveří
město:
datum: 25.03.2010
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna, jejich výměnu. Rozměry a počet: 1500 x 1500 mm - 6 ks. Minimálně 5-ti komorový systém. Venkovní dekor v imitaci dřeva. Dále balkonové dveře 750 x 2100 - 1 ks, které navazují na jedno okno. K oknům vnitřní a venkovní parapet, vnitřní žaluzie. Požaduji montáž a demontáž oken včetně zednického začištění. Záloha možná ihned po zaměření a objednávce. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázka je v jarních měsících do konce května 2009. Děkuji za nabídku.

plastová okna Zlín plastová okna Teplice plastová okna Karviná plastová okna Most


Výměna oken do rod.domku 9ks a žaluzie
město:
datum: 16.04.2010
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, potřeboval bych vyrobit tyto plastová okna a balk. dveře, 5 komor, barva bílá na r.d. Zajímá mě cena s dopravou do Olomouce, 2ks 150 na 240 okna, 5ks 150 na 150 okna, 2ks 240 na 90 balkon. Dekor bílá popř. imitace dřevo (dub, buk). Udělejte extra nabídku na žaluzie. Dodávka bez instalace. Termín realizace zakázky léto 2006. Děkuji.

19 kusů oken do rodinného domku
město:
datum: 10.09.2012
částka: nad sto tisíc Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás do novostavby RD plastová okna - 19 kusů. Rozměry zašlu na požádání. Barva venek hnědá a vnitřek bílá, 5komorový profil. Dále žaluzie, parapety vnitřní, montáž. Poptávám práci i materiál. termín realizace zakázky je léto - podzim 2008. Děkuji za nabídku.

Může Vás zajímat: Zasklení plastových oken

Plastová okna jsou zasklena stejným způsobem jako okna dřevěná. Průsvitná plocha okna tvoří okolo 80% celého povrchu okna, takže při výběru nesmíte zapomínat, že tvoří nedílnou a důležitou součást okna. Dnešním nejběžnějším standardním typem je dvojsko 4-16-4, čísla udávají tloušťku skla a vzduchové mezery v milimetrech, tj. dvě skla o síle 4 mm a mezi nimi vzduchová komora. Celé dvojsklo je trvale spojeno pružným tepelně nevodivým tmelem, který zabrání deformaci konstrukce. Dnes se stále častěji prosazují i trojskla o celkové tloušťce 36 – 44 mm. Jako výplň dvoj- a trojskel se používá buď vzduch, nebo pro zlepšení izolačních vlastností se mezera zaplní netečným plynem – jedná se o vzácné plyna, nejčastěji Argon nebo Krypton, takové trojsklo může mít tepelnou propustnost nižší než 0,5 W/m2. Přesně určenou vzdálenost mezi skly udržují distanční rámečky, hliník se pro přílišnou vodivost dnes už nepoužívá a postupně byl nahrazen nerezovými nevodivými kovy.
Jste z Děčína a okolí, chcete plastová okna a rádi byste porovnali více nabídek? Vložte svoji poptávku zdarma.

Podlahy a dveře

V dnešní době jsou oblíbené laminátové podlahy, které jsou nepřilepené k podkladu (plovoucí podlahy). Moderní jsou designové i dveře,které lze pořídit s dekorativním kováním. JR Decor zajistí nové dveře i výměnu dveří.

plastová okna

plastová okna Vejprty plastová okna Varnsdorf plastová okna Kadaň plastová okna Rumburk plastová okna Bílina


Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.