Potřebujete plastová okna? :: Frýdek-Místek

plastová okna :: Frýdek-Místek

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Frýdek-Místek a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Děkuji, probírám to.


Děkuji za mail, nabídka dorazily od níže označených firem, mám ještě další z jiného zdroje, takže mi to stačí. Děkuji za vaši práci, hodně jste mi pomohli.


Ano,firmy reagovaly,děkuji


Dobrý den Děkuji za vaše služby,ozvaly se zatím tři společnoti


Dobrý den, ANO některé se ozvaly, děkuji za službu. S pozdravem a přáním hezkého dne.


Plastová okna 30ks
město:
datum: 23.12.2012
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám bílá plastová okna pro bytový dům. Rozměry: 8ks - 110cm x 135cm, 4ks - 190cm x 135cm, 8ks - 50cm x 105cm, 4ks 110cm x 105cm, 4ks - 800cm x 420cm, 1ks - 120cm x 170cm, 1ks 120cm x 75cm. Systém, profil, parapety, žaluzie a sítě proti hmyzu upřesním na místě stavby. Požaduji pouze montáž a demontáž bez zednického začištění. Poptávám práci i materiál. Termín realizace poptávky je květen - červen 2007. Děkuji za nabídku.

plastová okna Děčín plastová okna Karviná plastová okna Ostrava plastová okna Zlín


Plastová okna 3 ks
město:
datum: 09.03.2012
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u vás plastová okna, jedná se o 3 ks. Celkový rozměr oken je 17 5 x 135 cm. Dále venkovní parapety a žaluzie. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je jaro 2008. Děkuji za vaše nabídky.

Plastová okna 10ks, balkonové dveře 3ks a vchodové dveře 2ks
město:
datum: 18.06.2014
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna do novostavby rodinného domu. Z prací požaduji jen montáž. Rozměry: 1ks 80x100 cm, 4ks 125x100 cm, 2ks 200x125 cm, 2ks 125x70 cm, 1ks 100x100 cm, 1ks vchodové dveře částečně prosklené 230x100 cm, 1ks opět vchodové dveře 230x120 cm, 2ks balkonové dveře 230x100 cm, 1ks 230x120 cm. Barva hnědá-ořech zvenčí a zevnitř bílá, komorový profil dle doporučení, z doplňků sítě proti hmyzu. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (.doc). Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je do konce roku 2009. Děkuji za nabídku.

Zajímavosti: Těsnění u plastových oken

Velikou výhodou plastových oken oproti dřevěným výrobkům je možnost těsnění. Udělat dřevěná okna tak, aby těsnila i po delší době od instalace je prakticky nemožné, dřevo stále pracuje a časem se mírně deformuje. Kdežto u plastových oken není při kvalitní výrobě těžké dosáhnout prakticky stoprocentního zatěsnění. V případě vichřice brzy poznáte rozdíl mezi plastovým a dřevěným oknem v podobě suchého bytu. Na druhou stranu, tato vlastnost dohnaná do extrému přináší i své zápory. Cirkulace vzduchu mezi bytem a okolím je nutná pro komfortní život za svým oknem. Při nedostatečném větrání dochází ke srážení vody z dechu, které pak vede ke vzniku plísní v rozích zdí. Proto již jsou dnes vyvinuty systémy otevírání oken, které dovolují simulovat netěsnost dřevěných rámů vytvořením mikroštěrbin, jedná se o tzv. čtvrtou polohu kliky. Jednodušší a levnější variantou je každý den na 5-10 minut otevřít všechna okna dokořán a pořádně vyvětrat. Vzduch má poměrně malou tepelnou přenosnost, proto za tu dobu zdi nestačí vychladnout a brzy po zavření oken se teplota v bytě vyšplhá na předešlou polohu.
Nabídky firem dodávajících plastová okna ve Frýdku Místku a okolí nejlépe porovnáte vložením poptávky.

plastová okna

plastová okna Třinec plastová okna Vrbno pod Pradědem plastová okna Paskov plastová okna Albrechtice plastová okna Bohumín


Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.