Potřebujete plastová okna? :: Havířov

plastová okna :: Havířov

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Havířov a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Vážení, moc vám děkuji za vaše nabídky, ale již jsem si vybral od jiné firmy.


Dobrý den. Děkuji, dostal jsem několik nabídek. S pozdravem


Dobrý den. Ozvalo se mi 5 firem. Výměnu jsem si nakonec objednala u firmy z Jičína - PFT. I tak jsem 'nasbírala' spoustu informací, které mi pomohly s rozhodováním. Ještě jednou děkuji a přeji hezký den.


Dobrý den, dostala jsem prozatím tři nabídky : Estructura EurobHolding - obhodní zastoupení v Jin. Hradci SULKO PLASTOM


Děkujeme za předání naší poptávky. Oslovilo nás pět firem,vybrali jsme si fi.PLASTOM s.r.o.Boskovice.


4 ks plastová okna do rodinného domu
město:
datum: 17.05.2010
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u vás 4 ks plastová okna. Rozměry:v.1200 mm a š.1720 mm. Okna dvoukřídlá s otevíráním pro ventilaci. Dekor ořech. 5 - ti komorový systém, venkovní parapety. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je duben 2008. Děkuji za nabídky.

plastová okna Děčín plastová okna Hradec Králové plastová okna Karlovy Vary plastová okna Zlín


Plastová okna 12 kusů + vstupní dveře 1 kus - novostavba
město:
datum: 13.09.2011
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna do novostavby. Jedná se o 12 plastových oken a jedny vchodové dveře Rozměry šxv: 2 ks- 150*50 cm, 1 ks- 100*135 cm, 1 ks- 300*135 cm, 1 ks- 100*210 cm, 1 ks- 170*210 cm, 1 ks- 200*135 cm, 3 ks- 150*135 cm, 1 ks- 50*120 cm, 1 ks- 150*70 cm, vchodové dveře - 100*210 cm. Barva: imitace dřeva. Energetický nejůspornější material (nejlépe trojsklo). Dále sítě proti hmyzu. Z prací jen montáž. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve. Děkuji za nabídku.

Plastová okna do panelového bytu 3+1
město:
datum: 19.05.2012
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, mám zájem o plastová okna. Jedná se o byt v panelovém domě. Prosím o nacenění plastových oken, včetně zaměření, dopravy, demontáž stávajících oken, ustavení a zazdění nových oken včetně parapetů a žaluzijí. Počet komor 5 a více. Jedná se o okno (182x160)rozdělit na tři křídla, okno(123x160)rozdělit na dvě křídla, (300x160)rodělit na tři křídla, balkonové okno(218x160) na tři křídla + balkonové dveře(86x222). Poptávám práci i materiál. Termín realizace co nejdříve. Děkuji za nabídku.

Může Vás zajímat: Ekologické zatížení při výrobě plastových oken

Plastová okna jsou určitě na první pohled pro přírodu ekologicky naprosto neúměrná. Pravdy na tom část je, ale s ekologickou zátěží to není tak strašné. Plastová okna se vyrábějí z PVC, který patří mezi člověkem uměle vyráběné plasty. Většina výrobců však už dnes používá k výrobě oken již použitou umělou hmotu, jedná se tedy o recyklované výrobky. Již opotřebovaná plastová okna se mohou využít k výrobě nových, nebo, pokud je materiál už značně znečištěn, používá se přetavené PVC k výrobě méně náročných výrobků, například zahradního nábytku. Dřevěná okna také nejsou bez poskvrny, k jejich natírání se používají syntetické laky. Celkově se dá říct, že plastová okna udržují moderní trendy v udržitelnosti přírodních zdrojů a jejich pořízením neškodíte přírodě víc, než při instalaci dřevěných oken. Platová okna není třeba měnit tak často jako dřevná, proto jejich recyklace není zatím prováděna v takové míře, ale v omezeném množství fungují procesy výroby nových oken z oken starých už dnes.

Plastová okna Havířov - zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem.

Podlahy a dveře

V dnešní době jsou oblíbené laminátové podlahy, které jsou nepřilepené k podkladu (plovoucí podlahy). Moderní jsou designové i dveře,které lze pořídit s dekorativním kováním. JR Decor zajistí nové dveře i výměnu dveří.

plastová okna

plastová okna Klimkovice plastová okna Bolatice plastová okna Orlová plastová okna Šenov plastová okna Rýmařov


Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.