Potřebujete plastová okna? :: Jindřichův Hradec

plastová okna :: Jindřichův Hradec

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Jindřichův Hradec a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Děkuji Vám za služby, některé firmy mě oslovily.


Dobrý den. Vámi oslovené firmy reagovaly na poptávku. Smlouva se uzavírá s firmou ARTokna. Prosím o další poptávku, týkajcí se dodávky venkovních dveří do rodinného domu. Děkuji za spolupráci.


Dobrý den, děkuji vám za oslovení firem na naši poptávku, do dnešního dne se nám přihlásilo 8 firem - určitě si vybereme. Ještě jednou díky a přeji Vám pěkný den VL


Děkuji, Všechny firmy reagovaly positivně a nabídku poslaly! ČV


Děkuji za Vaše služby-zatím se ozvalo s nabídkou 5 firem-pokládám za dostačující.... S pozdravem RK


Výměna - 2 ks okna + 1 ks balkonová sestava v panelovém bytě
město:
datum: 07.10.2012
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken za plastová v panelovém domě. Jedná se o bílá plastová okna: 2 ks rozměrů š-200 cm,v-150 cm, (dvoudílná okna, menší díl výklopný) jedno š-200 cm,v-150 cm + k tomuto oknu balkonové dveře š-80 cm,v-230 cm. 5-ti komorový profil, všude žaluzie, vnitřní parapety. Kompletní práce včetně zednického začištění a likvidace starých oken. Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je říjen 2009. Děkuji za nabídku.

plastová okna Olomouc plastová okna Praha


Dovávka a montáž - 8 ks okna Rehau Brillant Design do rodinného domu
město:
datum: 06.06.2013
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna REHAU BRILLANT DESIGN, 5 komor, dvojskla k=1,0 W/m2K, Roto NT barva bílá, 3 ks 2000 x 1500 mm sloupek O+O/S, 4 ks 825 x 820 O/S, 1 ks 550 x 820 O/S. Bez doplňků. Z prací jen montáž. Bez demontáže, bez začištění a bez likvidace. Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je červenec - srpen 2009. Děkuji za nabídku.

Plastová okna 33 kusů na zemědělskou budovu
město:
datum: 11.02.2011
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna na zemědělskou budovu jedná se o pevné rámy 90x90 hnědá barva 31ks a 120x120 dvoukřídlá také hnědé barvy 2ks. Komorový profil nejjednodušší. Cena je orientační, nemám přesný přehled. Z prací jen montáž. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je nejlépe duben 2009. Děkuji za nabídku.

Plastová okna - 2 ks
město:
datum: 24.02.2013
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna - 2 ks. Rozměry dodám na požádání. Doplňky a zednické práce dle domluvy. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je po dohodě. Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Prachatice plastová okna Vodňany plastová okna Planá nad Lužnicí plastová okna Milevskoplastová okna Jistebnice plastová okna Vacov plastová okna Sedlice plastová okna Kovářov plastová okna Frymburk plastová okna Borek plastová okna Vyšší Brod

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.