Potřebujete plastová okna? :: Rosice

plastová okna :: Rosice

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Rosice a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Vážení, děkuji Vám za přeposlání mé poptávky na plastové dveře, firmy reagovaly a nabídek došlo dostatek. Ještě jednou děkuji.


děkuji moc,již jsem s firmou v jednání


Děkuji za Váš zájem a pomoc při hledání vhodné firmy. Jednu firmu jsem skontaktoval a mám domluvnou schůzku. Ještě jednou děkuji.


Protože jste včera vznesli telefonický dotaz na úspěšnost odezvy firem na naší poptávku, chtěl bych vám oznámit, že dosud zaslalo své nabídky pět firem. Plastom; Geus okna; Aldo-okna; Vorlíček plast; Triospen; což je dostačující. K té urgenci bych uvedl, že mým záměrem nebyla žádost o urgenci, ale chtěl jsem změnit specifikaci v rospisu nabídky ,což se mi nepodařilo.Děkuji za dobré služby. Za Společenství vlastníků domu Vlašim


Ano děkuji - z vámi deseti oslovených firem zaslalo své nabídky 6. ještě počkám a snad vyberu


Plastová okna 5ks a 1ks balkonových dveří
město:
datum: 24.01.2013
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás nová pětikomorová plastová okna 5ks a 1 balkonové dveře do zděného bytu.. Rozměry oken jsou: 120cm x 150cm dvoukřídlé, vedle hned jsou balkonové dveře 87cm x 215cm, 238cm x 150cm tříkřídlé, 150cm x 150cm dvoukřídlé, 120cm x 150cm dvoukřídlé a 56cm x 118cm jednokřídlé. Barva zlatý dub z obou stran. U dvoukřídlých oken jedna půlka otevírací a vyklápěcí drhá půlka otevírací u tříkřídlého okna jedno křídlo otevírací a vyklápěcí zbytek otevírací. Jednokřídlé a balkonové dveře oetvírací a vyklápěcí. Z doplňků chci pouze parapety vnitřní plastové a venkovní hliníkové bronz, žaluzie včetně zednické začištění. Dále požaduji demontáž starých oken a montáž nových. Poptávám práci i materiál. Termín realizace poptávky je září - říjen 2007. Děkuji za nabídku.

plastová okna Brno plastová okna Ústí nad Labem


Okna, dveře a garážová vrata do servisní dílny
město:
datum: 30.09.2011
částka: nad sto tisíc Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna, dveře a vrata do nové servisní dílny. Barva bílá. 8 ks oken otvíracích, 16 ks oken pevných, 3 ks dveře vnější, 5 ks dveří interierových. Vrata - zateplené na elektrický pohon + dálkové ovládání. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je květen 2007. Děkuji za nabídku.

Plastová okna - 8ks + 1ks balkonové dveře
město:
datum: 22.10.2012
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Hledáme firmu, která by dodala a nainstalovala plastová okna 8ks a 1ks balkonové dvěře (dekor bílá). Rozměry a další podrobnosti zjistíte na místě dodání. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkujeme

Okna do novostavby rodinného domku - 16 ks + 1 x dveře
město:
datum: 07.06.2012
částka: nad sto tisíc Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna do novostavby rodinného domku. Bude se jedant o 16 oken a jedny vtupní dveře. Rozměry mohu zaslat e-mailem kde jsou vyčísleny i doplňky. 5-6-ti komorový systém v barvě zaltý dub nebo bílá. Z prací hlavně montáž. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je do konce ledna 2009. Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Dubňany plastová okna Oslavany plastová okna Strážnice plastová okna Rájec-Jestřebíplastová okna Dolní Bojanovice plastová okna Domanín plastová okna Moravská Nová Ves plastová okna Týnec plastová okna Rakvice plastová okna Nesovice plastová okna Hevlín plastová okna Dolní Loučky

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.