Potřebujete plastová okna? :: Slavkov u Brna

plastová okna :: Slavkov u Brna

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Slavkov u Brna a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Děkuji, firmy reagovaly. Zaslal jsem orientační rozměry a nyní čekáme na nabídku.


Dobrý den, oslovilo mě 7 firem, ze kterých jsem si už vybrala tu, která mi okna bude dodávat a montovat. Příští týden jdu okna objednat. Moc děkuji za pomoc při hledání.


Dobrý den, ano, dvě společnosti reagovaly. S první z nich jsem již uzavřela smlouvu. Děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků.


Dobrý den, firmy reagovaly, děkuji za vaši práci.


Reagovaly firmy: Skloplast Ostrov s.r.o., ARTOKNA s.r.o. a SVĚT OKEN s.r.o. Děkuji za zveřejnění poptávky.


Výměna 4 kusů oken za plastová
město:
datum: 31.12.2013
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna - 2x stavební otvor 3100 x 1560 mm. Do každého otvoru dvě dvoukřídlá okna otevíravá, jedna strana sklápěcí ( celkem tedy 4 dvoukřídlá okna-rozměry 1539x1510). Barva bílá oboustranně, profil mi prosím doporučte. Včetně žaluzií a vnitřních parapetů hl.300mm. Z prací demontáž a montáž. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je 10/2007. Děkuji za nabídku.

plastová okna Praha plastová okna Ústí nad Labem


Plastová okna 21 kusů a 6 kusů dveří do novostavby
město:
datum: 28.06.2011
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna s imitací dřeva oboustraně - cca 19 ks 1200/1500 cm, otvíratelné. Dále 2 ks francouzská okna 2500/1800 cm, 3 ks balkonových dveří, 3 ks vchodové dveře aj. 5-6komorový profil. Bez doplňků To vše s montáží. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je měsíc září/říjen 2009. Děkuji za nabídku.

Vnitřní rolety na plastová okna - 1 ks 90 x 140 cm + 1 ks 140 x 140 cm
město:
datum: 10.02.2011
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás vnitřní rolety na plastová okna. 2 ks o prozměrech 90 x 140 cm a 140 x 140 cm. Barva světle modrá a světle žlutá. Zajímala by mě cena za materiál včetně montáže. Poptávám materiál i práci. Termín realiazce zakázky je kdykoliv.

Plastová okna, výměna do bytu 3+1 a žaluzie
město:
datum: 19.01.2014
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: byt 3+1. Klasický panelový byt. Plastová okna a dveře výměna. Dekor bílá. Profil pětikomorový. Vyměna na klíč kompletně. Žaluzie na všechna okna kromě dveří v kuchyni (francouzské). Do ventilací bychom si představovali síťky proti hmyzu a eventuelně do všech balkonových dveří. Firma by si měla přijet zaměřit okna. Termín realizace zakázky březen 2006. Děkujeme.

plastová okna

plastová okna Kyjov plastová okna Modřice plastová okna Hustopeče plastová okna Vracov plastová okna Břeclav plastová okna Vnorovyplastová okna Milotice plastová okna Viničné Šumice plastová okna Klobouky u Brna plastová okna Božice plastová okna Dambořice plastová okna Bílovice nad Svitavou plastová okna Ořechov plastová okna Šakvice

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.