Potřebujete plastová okna? :: Horní Slavkov

plastová okna :: Horní Slavkov

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Horní Slavkov a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Dobrý den, Děkuji za zprostředkování. Jediná firma PLASTOM s.r.o. reagovala a nabídka je pro mě velice zajímavá.


Dobrý den, firmy reagovaly, děkuji za Vaše služby.


Dobrý den, ano reagovaly tři firmy, děkuji


Opradu hodně a děkuji Vám, ani jsem o takové službě nevěděla. Mám již vybráno


Ozvali se mně zatím firmy: Svět oken,W-Plast a Geus okna, u dvou jsou nabídky velmi příznivé, takže si určitě vybereme. děkuji za vyřízení. Zdraví


Plastová okna - 2 ks a jedny balkonové dveře - výměna
město:
datum: 08.04.2012
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna a balkonové dveře na chatu. Počet a rozměry: 1ks 208 x 140 cm, 1ks 208 x 156 cm a balkonové dveře 86 x 200 cm. 5-ti komorový systém a to v barvě zevnčí hnědá a zevnitř bílá. Z doplňků jen žaluzie a z úrací kompletně všechno. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky do konce roku 2007. Děkuji za nabídku.

plastová okna Brno plastová okna Havířov


Výměna 3ks oken za plastová v panelovém bytě
město:
datum: 11.04.2011
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám tři plastová okna do panelového bytu. Okna jsou vertikálně otočná. Rozměry: 140x150cm, ventilačky 60x150cm; chci plastová bílá okna. Z doplňků požaduji žaluzie a parapety včetně zednického začištění. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je srpen - září 2007. Děkuji za nabídku.

Výměna starých oken za nová plastová 2 ks
město:
datum: 03.09.2012
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Mám zájem o výměnu starých oken za plastová okna do starého činžovního domu. jedná se o dvě okna. Jsou to dlouhá okna kde mají nahoře ventilaci a jsou rozdělené na dvě půlky. Rozměry Vám upřesním na místě. Dekor bílá(upřesním Vám na místě). Profil Vám upřesním na místě, nechám si poradit. Požaduji vnitřní i vnější parapety, dále požaduji žaluzie. Požaduji ventilaci(ventilační skla). Chci vše na klíč včetně zednického začištění. Termín realizace zakázky první polovina července 2006. Děkuji za nabídky.

Plastová okna 3 ks a balkonové dveře
město:
datum: 11.08.2013
částka: do sto tisíc Kč platba: na splátky
popis: Dobrý den. Mám zájem o plastová okna a plastové balkonové dveře do panelového domu. Okna: počet kusů 3. Dekor: bílá. Profil mi nabídněte. Požaduji parapety jak vnitřní tak i vnější, žaluzie. Rozměry Vám upřesním na místě. Dveře: Jedná se o balkonové dveře. Dekor bílá. Počet kusů 2. Materiál plast. Vše požaduji na klíč a okna i ze zednickým začištením. Prosím nabídněte mi kompletní ceny se vším všudy. Termín realizace osobní dohodou. Děkuji za nabídky.

plastová okna

plastová okna Kraslice plastová okna Františkovy Lázně plastová okna Cheb plastová okna Mariánské Lázněplastová okna Svatava plastová okna Merklín plastová okna Lomnice plastová okna Nové Sedlo plastová okna Sadov plastová okna Dolní Žandov plastová okna Žlutice plastová okna Dalovice plastová okna Plesná plastová okna Abertamy plastová okna Velká Hleďsebe

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.