Potřebujete plastová okna? :: Nová Role

plastová okna :: Nová Role

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Nová Role a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Dobrý den, moc děkuji.


Děkuji vám za váš zájem,převážná část firem se mi už ozvala.Cenově se pohybují všechny přibližně na stejné úrovni,čekám,zda-li se ozvou zbývající a potom začnu vybírat.


Dobrý den, nabídku poslaly jen tři firmy. Jsou to: OKNOSTYL, SVĚT OKEN, DANIEL SVATOŇ.


Dobrý den,díky za spolupráci při hledání firmy na dodání plast.oken.Z osmi firem,které se ozvaly,jsem si jednu vybral pro realizaci svého záměru.Děkuji a zdravím


Děkuji, vybrala jsem si firmu Okna Macek.


Plastová okna - 4 ks a jedny balkonové dveře do panelového bytu
město:
datum: 18.01.2013
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávm u Vás plastová okna a dveře do panelového bytu. Bude se jednat celkem o 4 okna a jedny balkonové dveře. Jedny dveře a okno v sestavě a další dvě okna také sestava. jedno okno je samostatné. Klasické panelákové rozměry - nutno zaměřit. komorový systém, doplňky a práce dle cenové nabídky a dohody. barva bílá oboustraně. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky začátek února 2008. Děkuji za nabídku.

plastová okna Brno plastová okna Liberec


4 ks plastová okna
město:
datum: 13.04.2011
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna. 1ks dvoukřídlá: 2100x1500, jednokřídlá 1200x1500 2 ks, 1kř 900x1500 1ks, dekor: venek bílá, vnitřek imitace dřeva. Vnější parapet, vnitřní žaluzije, stávající okna jsou zdvojená. Montáž, demontáž,zapravení, likvidace odpadu. Poptávámá práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve! Děkuji za nabídku.

Plastová okna 4 kusy
město:
datum: 01.06.2014
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastova okna barva bila. Je to cinzovni dum v byte 2kk. Rozmery oken jsou (vse cca), prvni cislo je vzdy sirka: 2x 50/100 dednodilne (rozpulene na pul), 150/170 (dvoudilne, ale u prostred je kazda pulka jeste rozdelena na pul), 200/170 trojdilne. Potrebuji vymenu i parapetu vnitrnich i venkovnich. Dále demontáž, montáž, začištění a likvidace odpadu. Poptavam praci i material. Termin realizace je co nejdrive. Děkuji za nabídku.

Výměna - 2 ks fixní okna s nadsvětlíkem 1950 x 1850 mm
město:
datum: 24.06.2014
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken v rodinném domě. Jedná se o zasklení verandy, poptávám u Vás 2 plastová okna fix s rozměrem š 1950 x 1850 mm včetně nadsvětlíku. Barva oboustraně douglaska, komorový profil podle dohody, parapety vnitřní, bez doplňků. Poptávka je včetně demontáže, montáže, zednických úprav a likvidace starých oken. Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je od liastopadu 2008. Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Kraslice plastová okna Chodov plastová okna Aš plastová okna Františkovy Lázněplastová okna Svatava plastová okna Dolní Žandov plastová okna Velká Hleďsebe plastová okna Hazlov plastová okna Merklín plastová okna Dolní Rychnov plastová okna Nové Sedlo plastová okna Bochov plastová okna Plesná plastová okna Skalná

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.