Potřebujete plastová okna? :: Rtyně v Podkrkonoší

plastová okna :: Rtyně v Podkrkonoší

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Rtyně v Podkrkonoší a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Děkuji firmy se ozvaly.


Dobrý den, děkuji za zájem, ozvaly se 4 firmy, se krerými si upřesňuji požadavky.


Děkuji,ozvaly se tři firmy.


Dobrý den, z Vámi oslovených firem reagovaly až na ABLAK s.r.o. a Václav Štěpánek všechny.


Dobrý den, reagovala pouze firma Oknostar Zlín. Myslím,že je to proto,že byly osloveny firmy z velké vzdálenosti, pro firmu z Havířova určitě není zajímavá objednávka 3 sítí proti hmyzu ze Vsetína, který je vzdálený 85 km. Věřím,že na Vsetíně a v blízkém existují minimálně 1-2 firmy, které by byly schopny tyto sítě dodat.


Plastová okna 8ks
město:
datum: 13.05.2012
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna, montáž v novostavbě rodinného domu. Celkem 8ks oken, 7 oken 1250x1250 dvoukřídlé ot.+sklop., 1x 500x500. Barva dřeva, 5ti komorový profil, bez žaluzií a parapetů. Poptávám montáž a materiál. Termín realizace zakázky je duben, květen. Děkuji za nabídky.

plastová okna Ústí nad Labem plastová okna Liberec


Výměna 3 kusů oken a 1x balkonové dveře
město:
datum: 23.10.2011
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna a balkonové dveře. Rozměry jsou třeba zaměřit. Barva venek hnědá a vnitřek bílá. Komorový profil dle nabídky. Bez doplňků. Dále demontáž, montáž. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je únor - březen 2009. Děkuji za nabídku.

Dodávka, demontáž a montáž plastových oken 4 ks
město:
datum: 16.12.2011
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u vás plastová okna - barva bílá s 5-ti komorovým systémem a mikro ventilací do cihloveho bytu. Včetně demontáže starých oken a montáže nových, dále začištění a likvidace odpadu. Rozměry: okno 2křídlé v-1590 x š-1490, okno 2 křídlé v-1590 x š-1480,okno 2x2křídlé v-1590 x š-3250. Žaluzie do všech oken. Parapety jen vnitřní. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je listopad 2008. Děkuji za nabídku.

Plastová okna 10 ks a 1 x vstupní dveře
město:
datum: 03.05.2013
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna a dveře. Bude se jednat o 2 francouzská okna a 8 klasických oken. Rozměry můžem případně zaslat. 5-6-ti komorový systém. Barva bílá zevnitř a zvenčí něco jako zlatý dub. 1x vstupní dveře - bezpečností. Doplňky případně na místě. Z prací montáž bez zednického začištění. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky do konce července 2008. Děkuji za nabídku

plastová okna

plastová okna Lázně Bělohrad plastová okna Nový Bydžov plastová okna Třebechovice pod Orebem plastová okna Jičín plastová okna Úpice plastová okna Žacléřplastová okna Smidary plastová okna Stěžery plastová okna Meziměstí plastová okna Malé Svatoňovice plastová okna Mladé Buky plastová okna Machov plastová okna Předměřice nad Labem plastová okna Libáň plastová okna Chotěvice plastová okna Ostroměř plastová okna Železnice

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.