Potřebujete plastová okna? :: Třebechovice pod Orebem

plastová okna :: Třebechovice pod Orebem

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Třebechovice pod Orebem a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Ano, reagovalo asi 5 firem.


děkuji za spolupráci. z uvedených firem se mi ozvaly 3 firmy. nabídku pravděpodobně využijeme od jedné firmy- příznivá cena a kvalita


Dobrý den, obdrželi jsme nabídky od pěti firem. Nabídky jsou většinou zajímavé. Dvě z toho máme jako hlavní kandidáty a další společnosti oslovovat s největší pravděpodobností nebudeme. Děkuji a přeji hezké svátky,


Dobrý den, děkuji Vám za rozeslání nabídky. Rychle reagovaly 3 firmy s nimiž jsem v jednání a protože nabídky jsou srovnatelné a sotva u ostatních očekávat něco výhodnějšího, není třeba oslovení opakovat.


Děkuji za spolupráci, ozvala se mi většina firem Vámi oslovených. Firmu jsem si již vybrala. Přeji hezký den.


Novostavba rodinného domu - 10 kusů oken, 3 kusy dveří a garážová vrata
město:
datum: 24.10.2013
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás 3 plastová okna o velikosti 1500*1250 s obou straným dekorem,žaluzie a parapety. Dále 2 okna o velikosti 1500*1150 s oboustraným dekorem dřeva, žaluzie a parapety. Francouzké okno o velikosti 2400*2050 + oboustraný dekor. Dále velké prosklené okno vcelku o vel. 2400*2050 s oboustraným dekorem. Dále 3ks výklopných oken o vel. 1500*750, bílá+dekor dřeva, žaluzie a parapety. Dále 2ks vstupních dveří do domu s vel. 800*1970, bíle+dekor dřeva. Dále vchodové dveře 900*1970 s oboustraným dekorem. Dále sekvenční garážová vrata s dekorem zlatý dub o vel. 2800*2150. Okna min. 5komorový profil, zasklení s koeficientem prostupu tepla nejméně u=1.1. Nacenit včetně dopravy a montáže. Poptávám práci i materiál. Termín realizace je listopad 2008. Předem děkuji za nabídku.

plastová okna Frýdek-Místek plastová okna Děčín


Plastová okna 15 ks, 2 x vchodové a 1x francouzské dveře + garážová vrata
město:
datum: 24.12.2011
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna do rodinného domku. Mělo by se jednat o 15 ks oken, jedny francouzské a dvoje vchodové dveře. Dále jedny garažová vrata. Rozměry můžeme dodat. 5-ti komorový systém. Zvenčí zlatý dub, zevnitř bílá. Parapety obojí. Z prací jen montáž a to bez zednického začištění. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky červenec 2008. Děkuji za nabídku.

Plastová okna 26ks - novostavba
město:
datum: 10.10.2013
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Vážení, žádám Vás o vypracování cenové nabídky na plastová okna a dveře dle přiloženého souboru (.pdf formát). Předpokládaný termín realizace zakázky březen/duben 2006. Děkuji předem.

Plastová okna - 8 ks + balkonové dveře
město:
datum: 19.06.2010
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna - 6ks (š900,v1000 cm), 1ks (š1200,v 1000) , 1ks (š1000,v1000) a dále 1 ks balkonové dveře (š 800,v 1870). Venku imitace dřeva,vnitřek bílý. Očekávám širší nabídku profilů a vzhledu oken. Doplňky dle dohody. Požaduji cenu materiálu a montáže oken bez demontáže a zednických prací. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky dle dohody. Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Červený Kostelec plastová okna Dobruška plastová okna Hořice plastová okna Náchod plastová okna Týniště nad Orlicí plastová okna Žacléřplastová okna Lánov plastová okna Solnice plastová okna Meziměstí plastová okna Skuhrov nad Bělou plastová okna Chotěvice plastová okna Čermná nad Orlicí plastová okna Černožice

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.