Potřebujete plastová okna? :: Jablonec nad Nisou

plastová okna :: Jablonec nad Nisou

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Jablonec nad Nisou a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Ano, reagovaly. Děkuji Valeš


Dobrý den, děkuji za to, že jste přeposlali nabídku několika firmám. Nabídku jsem dostal od tří firem a ostatní nemají prostě zájem. Nabídku jsem dostal. Idealfenster, W-plast a Svět Oken. Už jsem si vybral a proto díky. Taková to služba je opravdu zajímavá.


Ano, děkuji za Vaše služby. Velice mi to pomohlo při rozhodování


Děkuji za zkontaktování firem. Firmy odpověděli a zakázku už jsem si u jedné vybral.


Děkuji za Vaše optání, ano, oslovili mne 2 firmy a to: Idealfenster a.s. a Svět oken s.r.o. Jejich nabídka je velmi zajímavá a překvapila mne jejich profesionalita, přístup k potenciálnímu zákazníku a taktéž i možná cena. Velmi kladně také hodnotím Váš přístup, Vaše jednání a ochotu dořešit podrobnosti poptávky před jejím zveřejněním. Taktéž i Váš zájem, zda-li mne nějaká firma oslovila. V dnešním světě je to malý zázrak a vypovídá to o Vaší profesionalitě. Vaší služby - poptávky jsem využil poprvé v životě a jsem velmi spokojen. Nelze než vaše služby doporučit i dalším lidem v mém okolí. Přeji Vám mnoho úspěchů a spokojených oslovitelů.


Plastová okna 5ks + žaluzie
město:
datum: 13.03.2013
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna v cihlovém bytě - 2x3dílné, 1x2dílné, 2 malá - bez zednického začištění se žaluziemi, vnější i vnitřní parapety. Barva bílá, 5komorový profil. Maximální cena do 45000.-Kč. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky ihned. Děkuji za nabídku.

plastová okna Most plastová okna Praha


2 pastová okna
město:
datum: 26.05.2013
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna, barva olše oboustranně, rozměry 145x190cm a 150x135cm. Profil mi prosím doporučte. Z doplňků jen vnitřní i venkovní parapety. Bez montáže. Poptávám pouze materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve. Děkuji za nabídku.

3 ks plastová okna + žaluzie a parapety
město:
datum: 31.01.2013
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u vás 3 ks plastová okna 150 x 120 cm + vnitřní a venkovní parapety a žaluzie. Barvu chci bílou a 5 ti komorový profil. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je duben - květen 2008. Děkuji za nabídky.

Plastová okna - výměna 2 ks + 1 x balkonové dveře
město:
datum: 30.03.2013
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna. Bude se jednat o výměnu 3 ks. Okno v kuchyni 1x, v obýváku - balkonové dveře s oknem. Doplňky dohodou. Práce kompletně všechny. Komorový systém dle nabídky. Poptávám práci a materiál. Termín realiazce zakázky co nejdříve - do třech týdnů. Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Semily plastová okna Chrastava plastová okna Smržovka plastová okna Desnáplastová okna Plavy plastová okna Harrachov plastová okna Pěnčín plastová okna Višňová plastová okna Žandov plastová okna Janov nad Nisou plastová okna Poniklá plastová okna Hodkovice nad Mohelkou

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.