Potřebujete plastová okna? :: Albrechtice

plastová okna :: Albrechtice

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Albrechtice a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Dobrý den. Děkuji, na okna jsme dostali dostatek zakázek


Děkuji vyřešeno.


děkuji za dotaz, firmy na moji poptávku reagovaly rychle, bylo z čeho vybírat. Pouze čtyři se zatím neozvaly, ale bude to asi tím, že v zadání jsem měla spatně čárku, měla být před slovem fix a četlo se to pak jako objednání všech oken fixních. Již jsem si vybrala. Ještě jednou děkuji


Firmy reagovaly, mám vybráno.


Dobrý den ! Reakce firem byla okamžitá. S největší pravděpodobností si z došlých nabídek určitě vyberu. Mockrát děkuji za obeslání i starost s mojí objednávkou.


Výměna plastových oken na panelovém domě
město:
datum: 27.06.2012
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Mám zájem o výměnu starých oken za plastová okna na panelovém domě. Jedná se o 48 bytových jednotek. Počet kusů a rozměry Vám osobně upřesním na místě. Dekor mi prosím nabídněte. Profil: 5 komor. Mám zájem o vnější parapety. Vše požaduji na klíč včetně zednického začištění. Dále Vás žádám o vyzdění meziokeních příček. Prosím nabídněte mi kompletní cenu ze vším všudy. Termín realizace zakázky do konce roku 2006. Děkuji za nabídky.

plastová okna České Budějovice plastová okna Karviná


Výměna 5 kusů oken za plastová do rodinného domu
město:
datum: 14.08.2012
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna 1500x1500 jednokřídlé výklopné 2 ks + žaluzie, dále dvoudílné okno délka 2800x1500 dvoukřídlé 2ks - výklopné + žaluzie a otevírací a okno sklopné š1500x600. Vše barva bílá oboustraně. Komorový profil dle nabídky. Z prací demontáž, montáž, začištění a likvidace odpadu. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je březen 2009. Děkuji za nabídku.

Plastová okna 5ks a dveře 1ks +žaluzie
město:
datum: 27.12.2009
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptáváme u Vás plastová okna celkem 4ks okna 150x150, 1ks 60x150, 1ks balk. dveře 80x230cm. Sítě proti hmyzu a žaluzie (na všechna okna i dveře). Parapety ne. Dekor bílá, profil pětikomorový. Dodávka na klíč. Termín realizace zakázky únor-březen 2006. Děkujeme Vám.

Plastová okna 12ks
město:
datum: 31.05.2010
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna v činžovním domě, práci chceme kompletně včetně zednicých prací. Část oken v budově je již hotova, proto se zbytek musí přizpůsobit. Nutno vidět. Kontaktujte mě prosím emailem, když nebudu odpovídat na telefon. Poptávám práci i materiál.Termín realizace zakázky je září - říjen 2009. Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Těrlicko plastová okna Vrbno pod Pradědem plastová okna Dětmarovice plastová okna Vendryněplastová okna Rybí plastová okna Mokré Lazce plastová okna Chlebičov plastová okna Starý Jičín plastová okna Dvorce plastová okna Sviadnov plastová okna Jakartovice plastová okna Holasovice plastová okna Trojanovice

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.