Potřebujete plastová okna? :: Baška

plastová okna :: Baška

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Baška a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Dobrý den. Děkuji za spolupráci a poskytuji Vám informaci, že se mi firmy ozvaly a další nabídky ještě průběžně přicházejí. Jsem ve stádiu, že vše průběžně vyhodnocuji některé kontakty jsem již navázal a snažím se nabízejícím firmám upřesňovat informace a dolaďovat detaily.


Dobrý den. Již mám vybranou firmu. Děkuji.


Ano, dostala jsem nabídku od tří firem. S poděkováním Hana Velechovská


Dobrý den, děkuji pěkně, firmy reagovaly a poptávky jsme obdrželi. Díky.


Děkuji za rozeslání mé poptávky výrobcům oken, kteří reagovali velice rychle.


Plastová okna do rodinných domků
město:
datum: 21.09.2012
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás cenovou nabídku na plastová okna, dveře, balkonové dveře a střešní okna. Počet a rozměry dodám. nyní by se mělo jednat o okna barvy zlatý dub - oboustraně s mřížkami barvy stejné. Jsme stavební firma - možná delší spolurpáce. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídku.

plastová okna Brno plastová okna Chomutov


Montáž - 10 ks okna do novostavby
město:
datum: 04.03.2010
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna do novostavby. Jdná se o 8 ks oken a 2 ks francouzkých oken - rozměry pošlu na email. Jde o okna do poasivního domu. Min. 5-ti komorový profil, barva tmavě červená oboustraně. Z prací jen montáž bez zednického začištění. Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je srpen 2009. Děkuji za nabídku.

15 kusů plastových oken a 2 kusy dveří do novostavby rodinného domu
město:
datum: 05.03.2013
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás tato plastová okna šxv: 120x135cm 10ks, 100x135cm 1ks, 50x135cm 2ks, 120x75cm 1ks, 360x185cm pevné 1ks. Dále vchodové dveře plastové 90*197cm 1ks a balkonové 100*235cm 1ks. Barva zlatý dub oboustraně nebo jednostraně. Mám zájem o 6-ti komorový profil s trojsklem. Dále žaluzie, parapety vnitřní i venkovní. Z prací jen montáž. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je podzim 2009. Děkuji za nabídku.

Plastová okna 11ks a 1ks dveří a žaluzie
město:
datum: 20.10.2012
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, potřebuji od Vás nabídku na plastová okna a dveře. Roz. š90x120 7ks, š60x120 2ks, š40x50 2ks. Pětikomorový profil. Vchod. dveře z části prosklené levé 1ks. Dekor bílá, do oken bílé mřížky. Parapety ano. Určitě vnitřní žaluzie. Pouze montáž (novostavba). Termín realizace zakázky květen 2006. Děkujeme za nabídku.

plastová okna

plastová okna Dolní Lutyně plastová okna Jablunkovplastová okna Jeseník nad Odrou plastová okna Václavovice plastová okna Bohuslavice plastová okna Sviadnov plastová okna Hukvaldy plastová okna Píšť plastová okna Starý Jičín plastová okna Dobrá plastová okna Šenov u Nového Jičína

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.