Potřebujete plastová okna? :: Bolatice

plastová okna :: Bolatice

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Bolatice a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Děkuji za spolupráci.Firmy reagovaly.Jsem rád,že je možné tímto způsobem oslovit zájemce o práci.


Zdravím a děkuji Některé oslovené fy reagovaly a snad budu mít šťastný výběr.


Dobrý den, k dnešnímu dni se mi ozvala jen firma OKNOSTYL group s.r.o..


Dobrý den, na naši poptávku reagovalo celkem pět firem. Vybral jsem si jednu, která nejlépe splňovala mé představy o termínu a ceně. Nyní jsem ve fázi před podepsáním SOD. P.S._*Jsem příjemně překvapen úrovní této poptávkové služby.*_


Ano, Vámi uváděné firmy na poptávku reagovaly. S jednou z nich ( ARTOKNA ) jsme uzavřeli smlouvu. Děkuji.


Výměna oken za plastová 11ks a 5ks dveří
město:
datum: 05.04.2013
částka: nad sto tisíc Kč platba: převodem
popis: Prosím o zpracování nabídky na plastová okna dle přílohy včetně vnitřních a vnějších parapetů širokých cca 20 cm. Celkem 11ks oken a 5ks dveří. Dekor Mahagon vnější strana a vnitřní bude klsicky bílá. Profil oken pětikomorový. Dodávka na klíč se vším všudy. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (.doc formát). Termín realizace zakázky léto 2006. Děkujeme za nabídku.

plastová okna Frýdek-Místek plastová okna Ostrava


Plastová okna 5ks a dveře 1ks +žaluzie
město:
datum: 25.01.2011
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptáváme u Vás plastová okna celkem 4ks okna 150x150, 1ks 60x150, 1ks balk. dveře 80x230cm. Sítě proti hmyzu a žaluzie (na všechna okna i dveře). Parapety ne. Dekor bílá, profil pětikomorový. Dodávka na klíč. Termín realizace zakázky únor-březen 2006. Děkujeme Vám.

Plastová okna 3ks a balkonové dveře
město:
datum: 03.07.2010
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám pětikomorová bílá plastová okna včetně demontáže, montáže, zednických prací a likvidace odpadu. Jedná se o paneláková okna přístupná z lodžie o rozměrech cca: 1ks 112 x 152 cm, 1ks 58 x 152 cm, 1ks 141 x 152 cm a balkonové dveře 81 x 230 cm. Z doplňků požaduji pouze žaluzie a zednické začištění. Poptávám práci i materiál. Termín realizace poptávky je srpen 2007. Děkuji za nabídku.

Výměna 2 kusů plastových oken
město:
datum: 03.11.2010
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás výměnu plastových oken, jedná se o 2 oboustraně bílá klasická paneláková plastová okna bez dveří na balkon. Rozměry jsou třeba zaměřit. Profil dle nabídky a doporučení. Vniřní a venkovní parapety, vnitřní žaluzie bílé. Dále montáž, demontáž, likvidace odpadu a zednické začištění. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve. Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Ludgeřovice plastová okna Mosty u Jablunkova plastová okna Vrbno pod Pradědem plastová okna Fulnek plastová okna Frýdlant nad Ostravicí plastová okna Albrechtice plastová okna Kopřivniceplastová okna Světlá Hora plastová okna Kozmice plastová okna Hať plastová okna Osoblaha plastová okna Ropice plastová okna Morávka plastová okna Tichá plastová okna Raškovice plastová okna Milíkov

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.