Potřebujete plastová okna? :: Dětmarovice

plastová okna :: Dětmarovice

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Dětmarovice a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Vážení, děkuji a zdravím, již jsem si vybrala.


Ozvala se polovina firem. Zatím stačí. Děkuji


Vážení,děkuji Vám za rozeslání mé poptávky firmám,cenových nábídek přišlo několik, takže jsem se již s jednou firmou zkontaktovala a na nabídku jsem přistoupila. Ještě jednou děkuji a přeji hezký den


Dobrý den, děkuji, reagovalo 6 firem.


Vážení, děkuji Vám za přeposlání mé poptávky na plastové dveře, firmy reagovaly a nabídek došlo dostatek. Ještě jednou děkuji.


Plastová okna a dveře na stavbu 3 rodinných domů
město:
datum: 06.01.2010
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás cenovou nabídku na plastová okna a dveře. Prosím tedy nacenit prozatím jen dvě okna a jedny dveře a to zvlášť - okno 80 x 120 cm oteviraní/vyklapění, okno 80 x 120 pevné a dveře 100 x 245cm. Jak v plstovém tak hliníkkovém provedení. komorovy systém dle nabídky. Zřejmě 5-ti komorový systém. Z prací jen montáž a zednické začištění. Doplňky nechceme. Bude se jednat o dodávku na 3 rodinné domy. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky přelom toroku 2007/ 2008. Děkuji za nabídku.

plastová okna Karlovy Vary plastová okna Havířov


Nová plastová okna do bytu 2+1
město:
datum: 10.04.2011
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna do bytu 2+1. jednalo by se o 3 ks plastových oken a to s rozměry 210 x 150 cm (trojdílné okno). Nejlépe 5-ti komorový profil. Z doplňků pouze parapety (stačí plastové) šíře 150mm vnější (bílé) a 300mm vnitřní (bílé) + na rám oken dodat asi 3cm profil navíc (na případnou pozdější montáž venkovních hliníkovych rolet - ovládaných šňůrkou). Jen dodávka. Poptávám jen materiál. Termín realizace zakázky duben - květen 2008. Děkuji za nabídku.

Plastová okna 2ks
město:
datum: 18.12.2011
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna 2ks. 1. okno rozměry: 77 a 42 + 3 solbank, mléčné sklo, otvírací ventilace a celé, s mřížkou proti hmyzu. 2. okno rozměru dvěří, ale neotvírací na pevno, rozměry 77 a 174 + 3 solbank, rámeček do skla, jeden horizontálně a 2-3 vertikálně. Barva dle nabídky. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve!! Děkuji za nabídku.

Plastová okna 15 ks a 6 x balkonové dveře
město:
datum: 20.01.2010
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna a dveře na dva rodinné domky. Minimálně 5-ti komorový systém, U=1,1. V barvě zvenku Oregon, zevnitř bílá. Preferujeme kvalitu. Rozměry a bližší informace mohu zaslat e-mailem. Celkem se jedná o 15 oken a 6 ks balkonových dveří. Na jeden dům 4 okna a troje balkonové dveře a na druhý stejný počet balkonových dveří a 11 oken. Doplňky a práce dle dohody. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky do konce roku 2007. Děkuji za nabídku

plastová okna

plastová okna Třinec plastová okna Dolní Benešov plastová okna Těrlicko plastová okna Příborplastová okna Jeseník nad Odrou plastová okna Stonava plastová okna Markvartovice plastová okna Šenov u Nového Jičína plastová okna Václavovice plastová okna Hať plastová okna Stěbořice plastová okna Mokré Lazce plastová okna Rybí plastová okna Bukovec

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.