Potřebujete plastová okna? :: Hradec nad Moravicí

plastová okna :: Hradec nad Moravicí

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Hradec nad Moravicí a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Děkuji. Ano, ozvaly se firmy a zaslaly nabídku, nic méně i já jsem ještě oslovila několik firem v blízkém okolí a vybrala jsem si. Děkuji Vám za spolupráci. je dobré vědět, že i touto cestou se dá informovat. Přeji hezký den.


Dobrý den,děkuji Vám za vaší pomoc při vyhledání firem,které nabízejí okna. Skoro všechny firmy se ozvaly a nabídly své produkty. Přeji pěkný den.


Děkuji za optání , sype se to na mne ze všech stran - koncem týdne podám zprávu - zatím


dobrý den. Ano,firmy reagovaly a zaslaly nabídky.Bohužel jsem nakonec vybrala firmu na doporučení známých. Ale děkuji,určitě je super,když si ženská neví rady a má na výběr více možností.


Děkuji za nabídku, reagovaly čtyři firmy, což mi stačí.


Plastová okna 16 ks, 1x vchodové a 1x balkonové dveře
město:
datum: 23.11.2011
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna a vchodové dveře. Chceme zakulacený profil, oboustranný zlatý dub. Otvíravo-sklopné s mikroventilací. Je to celkem 16 ks oken, jedny vchodové a jedny balkonové dveře. Rozměr v cm š x v. 206 x 150 trojdílné 4 ks, 90 x 150 cm jednodílné 3 ks, 120 x 150 cm dvoudílné 2 kus, 42 x 65 jednodílné 2 ks, 45 x 60 jednodílné 2 ks, 120 x 150 cm jednodílné 1 ks, 50 x 145 fixní 1 kus, 90 x 205 dveře balkónové 1 kus. Ve dvou třetinách dělené. Dále dveře vchodové 100 x 205 1 ks. Budem chtít 5-6-ti komorový systém. Z prací jen demontáž a montáž. Je tu ještě jedno okno zvláštních rozměrů, které bude nově instalovné - 160 x 120 okno dvoudílné se sloupkem. Příčky : meziskelní 18 mm zlatý dub ve tvaru kříže a v horní části ve tvaru luku 1 ks. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkuji za nabídku.

plastová okna Olomouc plastová okna Most


Výměna oken (špaletová) za plastová - 7 kusů oken
město:
datum: 29.07.2012
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna. 150x140cm - 5 ks, 130x120 cm - 2 ks, vše dvoukřídlé, bez mřížek, zvenčí imitace dřeva(zlatý dub), vnitřní bílé, mikroventilace, 5-ti komorový profil. Dodávka pouze montáž, bez demontáže pův.oken, zednického zapravení, likvidace. Pro porovnání cen s / bez vnitřních parapetů. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je 07-08/2009. Děkuji za nabídku.

Plastová okna 18 ks a 2x balkonové dveře
město:
datum: 04.10.2011
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna a dveře. Bude se jednat celkem o 18 oken a dvoje balkonové dveře. 5-6ti komorový systém. Práce a doplňky uvedeny v příloze, případně domluvím na místě. Vážní zájemci se mohou podívat do přílohu (shs.). Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky jaro léto 2008. Děkuji za nabídku.

Plastová okna 4ks, balkónové dveře 1ks
město:
datum: 26.01.2014
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna 4ks, balkonové dveře 1ks pro cihlový dům. Barva bílá. Parapety vnitřní i venkovní, žaluzie. Komorový profil dle nabídky. Demontáž, montáž, likvidace starých oken, zednické začištění. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve!! Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Dětmarovice plastová okna Albrechtice plastová okna Třinec plastová okna Horní Suchá plastová okna Bohumín plastová okna Studénka plastová okna Klimkoviceplastová okna Hať plastová okna Bartošovice plastová okna Velké Hoštice plastová okna Metylovice plastová okna Kozmice plastová okna Šenov u Nového Jičína plastová okna Ostravice plastová okna Stonava plastová okna Karlovice

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.