Potřebujete plastová okna? :: Mosty u Jablunkova

plastová okna :: Mosty u Jablunkova

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Mosty u Jablunkova a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Děkuji vám za váš zájem,převážná část firem se mi už ozvala.Cenově se pohybují všechny přibližně na stejné úrovni,čekám,zda-li se ozvou zbývající a potom začnu vybírat.


Dobrý den, nabídku poslaly jen tři firmy. Jsou to: OKNOSTYL, SVĚT OKEN, DANIEL SVATOŇ.


Dobrý den,díky za spolupráci při hledání firmy na dodání plast.oken.Z osmi firem,které se ozvaly,jsem si jednu vybral pro realizaci svého záměru.Děkuji a zdravím


Děkuji, vybrala jsem si firmu Okna Macek.


Dobrý den, děkuji, všechny zaslané nabídky byly perfektní.


10 plastových oken a 3 dveře
město:
datum: 17.05.2010
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna 10 kusů a 3 vchodové dveře. Mám zájem o zaslání katalogů vašich výrobků poštou. Zatím nemám přesnou představu díky vašim materálům se rozhodnu. Barva bílá oboustranně, profil mi prosím doporučte. Z doplňků žaluzie, parapety vnitřní i venkovní. Z prací jen montáž. Poptávám práci i materiál. termín realizace zakázky je jaro 2008. Děkuji za nabídku.

plastová okna České Budějovice plastová okna Karlovy Vary


Plastová okna 14 kusů - 120 x 150 cm
město:
datum: 24.04.2013
částka: do sto tisíc Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna. Jedná se o 14 kusů. Dodávka večetně parapetů. Rozměr 120 x 150 cm. Jednokřídlé výklopné. 5-ti komorový systéme v barvě bílé. Žaluzie nechceme. Práce včetně demontáže a likvidace starých oken, montážea zednické začištění oken nových. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky květen červen 2007. Děkuji za nabídku.

Plastová okna 7ks
město:
datum: 25.12.2009
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, Poptávám u Vás plastová okna, včetně montáže. Rozměry jsou 80x90cm 2ks, 90x90cm 5ks. Barva imitace dřeva, 5ti komorový profil (Salamander, Deceuninck), mikroventilace, žaluzie, sítě proti hmyzu. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky spěchá! Děkuji za nabídky.

Plastová okna 8 ks
město:
datum: 18.03.2012
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna do RD. Jedná se o výměnu 7 oken + 1 balkonového okna. Barva bílá, komorový systém dle dohody. Z doplňků chci parapety vnitřní i vnější, žaluzie světlé barvy. Chci demontáž a likvidaci starých oken. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve! Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Dolní Benešov plastová okna Bolatice plastová okna Vendryně plastová okna Štramberk plastová okna Vrbno pod Pradědem plastová okna Rychvald plastová okna Jablunkovplastová okna Šilheřovice plastová okna Darkovice plastová okna Březová plastová okna Branka u Opavy plastová okna Morávka plastová okna Kozmice plastová okna Starý Jičín plastová okna Dolní Domaslavice plastová okna Lichnov plastová okna Lučina plastová okna Sedlnice

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.