Potřebujete plastová okna? :: Bartošovice

plastová okna :: Bartošovice

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Bartošovice a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Dobrý den, děkujeme mnohokrát za vámi poskytnutý perfektní servis. Kontaktovalo nás a cenovou nabídku zaslalo šest vámi oslovených firem. Cenově byly velice zajímavé, při konzultacích jsme však narazili na zásadní problém a sice že v 'plastu' není možné docílit námi požadovaného designu oken. Jsme proto nuceni oslovit výrobce dřevěných oken. Děkujeme za pochopení.


Velice Vam dekuji za pomoc.Ozvaly se mi vsechny vami oslovene firmy. Velice rada Vas opet oslovim a o Vasi pomoci reknu svym znamym.Jeste jednou dekuji.


Ano reagovaly a jednáme o tom. Děkuji


Na poptávku reagovaly : Atrokna, Svět oken a Oknostyl.


ano firmy reagovaly


Výměna - 3 ks okna + balkonové dveře v rodinném domě
město:
datum: 21.08.2012
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken za plastová v rodinném domě. Jedná se o 3 ks plastová okna 1150 x 1750 mm a 1 ks balkonové dveře 900 x 2400. Barva bílá. 5ti-komorový profil, žaluzie a siťku na hmyz na balkonové dveře. Bez parapetů. Přeji si kompletní práce demontáž, montáž, zednické začištění a likvidaci starých oken. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je září 2008. Děkuji za nabídku.

plastová okna Opava


2 bytové jednotky. Výměna oken za plastová
město:
datum: 24.03.2012
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, potáváme u Vás plastová okna rozměry oken:3x okno 215x164cm + žaluzie + vnitřní parapet + sitě proti hmyzu, 1x okno 150x164cm + žaluzie + vnitřní parapet. Dodávka na klíč se vším všudy. V případě zajímavé ceny byste měnili okna do dvou bytů. Termín realizace zakázky říjen 2006. Děkujeme za nabídky.

2 ks plastová okna + 1 ks plastové dveře + parapety a žaluzie
město:
datum: 07.06.2012
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u vás 2 ks plastová okna a 1 ks plastové dveře s těmito rozměry: okna 1 ks 174 x 145 cm, 1 ks 146 x 176 cm. Dveře: 1 ks 85 x 202 cm. Barva z venku tmavý dub a zevnitř bílá. Parapety vnitřní i venkovní. Dále žaluzie vnitřní. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je dohodou. Děkuji za nabídky.

plastová okna Kopřivnice plastová okna Frenštát pod Radhoštěm plastová okna Bílovec plastová okna Nový Jičín


Výmena 5 kusů starých oken v rodinném domě
město:
datum: 13.04.2013
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna o rozměrech: 110/100 1ks, 185/150 1 ks, 145/150 1ks, 185/100 1 ks a francouzské okno 200/220 (60;80;60) 1 ks. Barva zlatý dub venek, uvnitř bílá. Profil dle doporučení. Dále předokenní rolety a montáž. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je konce roku 2007. Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Jeseník nad Odrou plastová okna Bartošovice plastová okna Starý Jičín plastová okna Vřesina plastová okna Suchdol nad Odrou plastová okna Šenov u Nového Jičína plastová okna Trojanovice


Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.
Venkovní žaluzie

Na míru a za skvělé ceny. Nyní akce.