Potřebujete plastová okna? :: Paskov

plastová okna :: Paskov

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Paskov a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Děkuji Vám za Váš zájem, firmy se mi ozvaly a již jsem si vybrala.


Vážení, děkuji a zdravím, již jsem si vybrala.


Ozvala se polovina firem. Zatím stačí. Děkuji


Vážení,děkuji Vám za rozeslání mé poptávky firmám,cenových nábídek přišlo několik, takže jsem se již s jednou firmou zkontaktovala a na nabídku jsem přistoupila. Ještě jednou děkuji a přeji hezký den


Dobrý den, děkuji, reagovalo 6 firem.


Plastová okna - 12 ks, 1 x balkonové dveře a 2x prosklená stěna do rodinného domku
město:
datum: 16.07.2011
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna do novostavby rodinného domku. jednalo by se celkem o 12 oken jedny balkonové dveře a dvě prosklené fixní stěny. Rozměry: 9 oken 120 x 150 cm - dvoukřídlá, 1 x balkonové dveře 180 x 220 cm - dvoukřídlá. 90 x 90 cm jedno okno - stačí výklopné, 2 x okno 50 x 60 cm jednodílné. Dále dvě fixní prosklené stěny spojené v rohu domu. 5-ti komorový systém a to v barvě zevnitř bílá a zvenčí zlatý dub. Z doplňků nic nechceme. Z prací jen montáž. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky březen duben 2008. Děkuji za nabídku.

plastová okna Ostrava plastová okna Most


Plastová okna 7 ks a 1x vchodové dveře
město:
datum: 21.06.2014
částka: do sto tisíc Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken a dveří za plastová. Bude se jednat o výměnu čtyř starých dřevěných oken za plastová š.900 x v 1400 mm - nahoře se světlíkem dvoukřídlová vnější i vekovní barva imitace dřeva. Dále tři nová plastová okna do přístavby, první okno: š.1500 x v 1200 mm tří křídlová, druhé okno: š. 600 x v 1200 mm, se světlíkem a třetí: š.600 x v. 1500 mm, se světlikem a matné neprůhledné sklo. Parapety vnitřní i venkovní imitace dřeva. Minimálně 5-ti komorový profil. Jedenkrát vchodové plastové dveře. Z prací montáž. Telefonický kontakt kdykoliv po 14:30. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je srpen září 2009. Děkuji za nabídku.

Plastová okna 2400 x 1600 a 1800 x1600mm včetně žaluzií
město:
datum: 29.06.2012
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám plastová okna v panelovém domě, po jednom kuse 2400 x 1600 a 1800 x 1600 mm. Dvoudílná, bílá, parapety vnitřní 250mm, žaluzie vnitřní, fólie protihluková a protisluneční, demontáž, montáž, zednnické zapravení, likvidace starých oken. Poptávám práci i materiál. Termín realizace je duben - květen 2007.Děkuji Vám za nabídku.

Plastová okna 8 kusů
město:
datum: 15.05.2010
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna 8 kusů pro RD Styl od G-servisu, dle seznamu - zašlu e-mailem. Poptávám jen materiál. Termín realizace zakázky je červenec 2008. Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Krnov plastová okna Český Těšín plastová okna Petrovice u Karviné plastová okna Bílovecplastová okna Horní Bludovice plastová okna Hať plastová okna Stonava plastová okna Otice plastová okna Fryčovice plastová okna Branka u Opavy plastová okna Markvartovice plastová okna Velké Heraltice plastová okna Chlebičov

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.