Potřebujete plastová okna? :: Rýmařov

plastová okna :: Rýmařov

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Rýmařov a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Dobrý den ! Reakce firem byla okamžitá. S největší pravděpodobností si z došlých nabídek určitě vyberu. Mockrát děkuji za obeslání i starost s mojí objednávkou.


Děkuji za výběr firem, ozvaly se skoro všechny, Z jejich nabídky jsem si jednu firmu vybral. Ještě jednou děkuji.


Dobry vecer firmy se ozvaly, diky.


Dobrý den, ano, děkuji za pomoc. Již mám smlouvu.


Dobrý večer ano reagovali ARTOKNA SULKO PZM mont moc děkuji


Výměna oken za plastová - 3 ks
město:
datum: 01.02.2012
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás výměnu plastových oken. Bude se jednat o 3 plastová okna. Demontáž a následná montáž. Rozměry v 145 x šíře 180 cm 2ks - bílá barva oboustraně. Včetně žaluzií. A dále 150 x 150 1ks mahagon zvenčí - zevnitř bílá. Co možná nejnižší komorový systém. Z doplńků dále jedna síť proti hmyzu. Práce kompletně všechny a to i včetně zednického začištění. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky jaro 2008. Děkuji za nabídku.

plastová okna Liberec plastová okna Hradec Králové


Okna, dodávka 18 ks do rodinného domku
město:
datum: 16.12.2013
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, potřebuji dodat a nainstalovat do našeho rodinného domku 18ks oken + 1ks vhcodových dveří a 1ks do interieru. Uvítáme nabídky na eurookna, plastová okna nebo klasickou cestou (truhlářská výroba při zachování vzhledu oken). Firma by se měl okna přijet přesně zaměřit. V případě plastových oken bychom uvažovali o dekoru tmavé dřevo. Dále potřebujeme znát cenu na výměnu parapetů jinými slovy preferujeme dodávku na klíč. Termín realizace zakázky září-říjen 2005. Děkujeme za nabídky.

Plastová okna 10 ks a jedny balkonové dveře do novostavby rodinného domku
město:
datum: 24.03.2013
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna a dveře do novostavby rodinného domku. Bude se jednat o 10 oken a jedny balkonové dveře - rozměry zaměřit. Z prací jen montáž. 5-ti komorový systém. Jednostraně zlatý dub. Z doplňků vnitřní parapety a žaluzie. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky do konce května 2008. Děkuji za nabídku.

Plastová okna 3ks
město:
datum: 04.01.2012
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám 3 ks plastová okna dvoukřídlé 132x145cm. Barva vněj. zlatý dub (ořech) vnitřní bílá, 4-5-ti komorový profil. Dále požaduji do 1 křídla každého okna pevnou síť proti hmyzu 66x145cm a do celých oken vnitřní lamelové žaluzie, dále parapety 135x45cm. Výměna oken v rodinném domě. Požaduji demontáž a montáž oken, zednické začištění a likvidaci si provedu sám. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je květen-červen 2008. Děkuji za nabídky.

plastová okna

plastová okna Rýmařov plastová okna Štramberk plastová okna Bruntál plastová okna Bílovec plastová okna Klimkovice plastová okna Vratimovplastová okna Karlovice plastová okna Sviadnov plastová okna Šilheřovice plastová okna Bartošovice plastová okna Stěbořice plastová okna Chlebičov plastová okna Trojanovice plastová okna Chuchelná

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.