Potřebujete plastová okna? :: Šenov

plastová okna :: Šenov

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Šenov a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Děkuji , oslovily nás celkem 4 firmy od Vás a ještě 2 firmy, které jsem kontaktovala sama, takže máme z čeho vybírat. Děkuji za spolupráci. V případě , že bychom se nerozhodli pro žádnou z nich a potřebovali bychom pomoc, ozvu se. Přeji hezký den.


Dobrý den, mnohokrát děkuji za pomoc, ano, firmy reagovaly. Děkuji.


Ano, děkuji, ozvalo se mi 7 firem s nabídkou. Již jsem si zvolila, děkuji.


Dobrý den,firmy se ozvaly,nabídku již neprodlužovat. Děkuji


Dobrý den, děkjuji, nabídek jsem dostala dost. Jsem spokojena, ale bohužel pro časovou tíseň většinového spolumajitele nemohu žádnou z nich přijmout.


Plastová okna - 6 kusů
město:
datum: 27.08.2011
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna. Zajímala by mne cena těchto oken: okno 1500 x 1350 mm čtyri kusy - dvojkřidlé plus ventilačka. Dále okno 1500 x 1350 mm dva kusy - jedno okno s ventilačkou a druhé plné. V barvě bílé a s 5-ti komorovým systémem. Dodávka včetně demontáže starých oken a montáže nových. Likvidaci nepožadujeme. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky do konce léta 2007. Děkuji za nabídku.

plastová okna Ostrava plastová okna Karviná


Výměna - 3 ks okna 1990 x 1440 mm v cihlovém domě
město:
datum: 23.09.2013
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken za plastová v cihlovém domě. Jedná se o šestikomorová plastová okna, 3 ks - 1990 x 1440 mm, včetně vnitřních, vnějších parapetů, žaluzií, montáže, demontáže, odvozu starých oken a zednických prací. Zajímám se o cenovou nabídku. Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je podzim 2008. Děkuji za nabídku.

Výměna 4 oken a jedněch balk. dveří
město:
datum: 15.11.2013
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás výměnu oken. Jedná se o tři dvojokna a jedno okno se vchodem na lodžii. Výměna v panelovém domé. Plastová okna 5-ti komorový systém bravy bílé. Žaluzie chtít budeme a parapety jen vnitřní. Požadujeme i zednické začištění. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídku.

Plastová okna 60ks do 12 byt. jednotek + Žaluzie
město:
datum: 31.07.2011
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, prosím o zaslání ceníků na plastová okna o rozměrech: Š x v, 2100X1400-2ks, 1300X1400-1ks, 600X1300-2ks do 12 bytových jednotek tj. 60ks. Mám totiž stará okna a špatně těsní. Pokud bude nabídka zajímavá, tak bychom fa. využily na výměnu oken v celém + okna do sklepů. Dekor bílá, včetně výměny parapetů, nabídněte nám 5 nebo 6 komorový profil. Uvítáme nabídky na žaluzie (nájemníci si vyberou podle svého uvážení). Termín realizace zakázky osobní dohodou. Předem děkuji za vaše nabídky.

plastová okna

plastová okna Albrechtice plastová okna Vratimov plastová okna Vrbno pod Pradědem plastová okna Hlučín plastová okna Fulnek plastová okna Odry plastová okna Štěpánkoviceplastová okna Lučina plastová okna Mořkov plastová okna Zátor plastová okna Sviadnov plastová okna Morávka plastová okna Dolní Domaslavice plastová okna Bukovec

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.