Potřebujete plastová okna? :: Třinec

plastová okna :: Třinec

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Třinec a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

ANO, Děkuji a už jsem si vybral.


Dobrý den, polovina oslovených firem se ozvala na naši poptávku, ihned jsme jim zaslali přesné zadání. Děkujeme za spolupráći.


Děkuji, nabídek mám dostatek.


Dobrý den,děkuji vám za spolupráci,na poptávku doposud reagovaly 3 firmy.


Děkuji, firmy se ozvali, zatím jsem nevyužila žádnou nabídku.


12 ks plastová okna 90 x 120 cm + žaluzie
město:
datum: 17.02.2010
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u vás 12 ks plastová okna se žaluziemi. Rozměry 90 x 120 cm, dekor z venku dřevo a zevnitř bílá. Komorový systém 5. Poptávám práci i materiál. Termín realizace je dohodou. Děkuji za nabídky.

plastová okna Brno plastová okna Chomutov


Plastová okna 10 ks a 1 x balkonové dveře
město:
datum: 16.10.2010
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna. Bude se jednat o 10 oken a jedny balkonové dveře. Komorový systém dle nabídky barva bílá nebo hnědá. Z doplňků jen žaluzie. práce dle nabídky a dohody. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky jaro 2008. Děkuji za nabídku.

Plastová okna + balkonové dveře cca 5ks
město:
datum: 21.09.2010
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna + balkónové dveře 5ks. Rozměr: 2x 1300x1300mm pouze výklopné 2x 700x2000mm balkónové dveře pouze - jednou levé a jednou pravé otevírání. 1x 1300x1300mm okno dvoukřídlé s příčkou uprostřed otvíravé+výklopné. Barva bílá. Parapety venkovní. Případně demontáž, montáž. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je do konce roku 2009. Děkuji za nabídku.

Výměna oken v panelovém bytě 5 kusů
město:
datum: 09.08.2011
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna v bílé barvě oboustranně a 5-tikomorovém profilu, první jakosti. Ne polské ani italské výroby. Okna š.208xv.148cm 2ks(trojkřídlé), š.148xv.148cm 2ks(dvoukřídlé), š.146xv146cm 1ks(dvoukřídlé). Celkem 5ks. Parapety vnitřní a venkovní, žaluzie, montáž, demontáž, likvidace starých oken + zednické začištění zvenku i zevnitř. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je v nejbližším možném termínu. Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Návsí plastová okna Dolní Lutyně plastová okna Hlučín plastová okna Štramberk plastová okna Vrbno pod Pradědemplastová okna Zátor plastová okna Bohuslavice plastová okna Dobratice plastová okna Bartošovice plastová okna Metylovice plastová okna Markvartovice plastová okna Horní Bludovice

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.