Potřebujete plastová okna? :: Olomouc

plastová okna :: Olomouc

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Olomouc a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Dobrý den, ano reagovali průběžně mi chodí nabídky děkuji


Dobrý den, ano, firmy postupně reagujou na poptávku, přiznám se, že mě hodně překvapujou cenové rozdíly. Moc vám děkuji za vaši službu.


Dobrý den, ano, děkuji. Nabídky jsem dostala od spol.: ABLAK, s.r.o. +420517342673 JIS s.r.o. +420257961150 OKNOSTYL group s.r.o. +420777251615 SVĚT OKEN s.r.o. +420604231288 Budvar centrum a.s. +420800800800 A.R. Okenní technika spol. s r.o. +420777677170 Zatím ještě nemám vybráno, ale určitě některou z nabídek využiji. Děkuji. S pozdravem ZM


firmy reagovaly ok


Dobrý den, firmy reagovaly, děkuji PS


Plastová okna 6 kusů
město:
datum: 26.09.2010
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna 6 ks o rozměru 93 x 120 cm. Provedení zlatý popř. tmavý dub. 5-6komorový profil. Okna jsou dvoukřídlá, každé křídlo dělené dvěma příčkami (3díly). Prosím o cenu bez montáže a bez zaměření. Poptávám jen materiál. Termín realizace zakázky je dohodou. Děkuji za nabídku.

plastová okna Karviná plastová okna Praha plastová okna Ústí nad Labem plastová okna Brno


Plastová okna 115x125 8 ks
město:
datum: 04.04.2012
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna o rozměru 115/125 cm se žaluziemi a s kompletní prací. Jedná se o 8 ks. Parapety již máme. Mřížky nechceme. Termín realizace zakázky co nedjříve. Děkuji za nabídku.

Plastova okna 2ks
město:
datum: 29.06.2011
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobry den. poptávám u Vás cenovou nabídku na nová plastová okna, š120 x v60 cm, pouze vyklápěcí, druhé okno š120x x v120 cm. Mám zájem o rozpočet na okna s normálním sklem a se sklem se zvukovou izolací asi kolem 40 db. Jde o izolaci zvuku směrem zevnitř ven. Provedení bílé, bez parapetů. Poptávám jen materiál bez práce. Termín realizace zakázky je září 2008. Děkuji za nabídku.

Info: Členění plastových oken

Vyrobit specificky členěné okno na přání zákazníka je s plastovými materiály o poznání snažší než u dřevěných oken. Vyrábějí se jak základní čtvercová nebo obdélníková okna, tak také značně atypické šikmé, obloukové nebo kruhové tvary. Primárně plastová okna dělíme na celistvá a dělená, speciální postavení zabírají okna střešní. Celistvá okna jsou vyrobena z jednolitého kusu skla, bez dalšího dělení, povolené jsou maximálně slabé kovové mřížky u větších konstrukcí pro udržení stability skla a rámu. Tato okna se zásadně otevírají ze strany nebo sklopně, většina oken však skloubí obě tyto varianty dohromady a uživatel si zvolí směr otevření okna pomocí kliky, která má více poloh. Sdružená okna jsou dělena na jednotlivé okenní tabule. Okna se dále mohou vyrábět jako samostatná či sdružená, sdruženým oknem rozumíme jednotlivá okna oddělená mezilehlými sloupky a příčkami. První střešní okno vymyslel roku 1942 dánský inženýr W.K.Rasmussen. Dnes už se používají i symetrická plastová okna, která dovolují prosvítit prostory pod plochou střechou.

Jste z Olomouce a okolí a chcete plastová okna? Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem.

plastová okna

plastová okna Hanušovice plastová okna Štěpánov plastová okna Zábřeh plastová okna Bludov plastová okna Rapotín


Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.