Potřebujete plastová okna? :: Hanušovice

plastová okna :: Hanušovice

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Hanušovice a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Děkuji a firmy se ozývají,určitě si některou vybereme děkujeme ještě jednou,že jste nám pomohli vyhledat firmy.S pozdravem hezkého dne přeje LŽ a BI


Dobrý den. Děkuji, již jsem si vybral.


Dobrý den o moji nabídku projevily zájem tyto firmy -OKNOPLAST group -PLASTOM Ynojmo -OKNOSTYL -KAMILA LETOCHOVA Zatím jsem jednotlivou firmu neoslovila.


Ano některé firmy se nám ozvaly- Ablak Vyškov,Finstal Lučina, Oknostav Šumperk, Decoraplast Zašová. S cenovými doposud došlými nabídkami a komunikací s oslovenými firmami jsme spokojeni.


dobry den, nevim, z jakeho duvodu Vas server vznikl, ale asi to neni kvuli zisku, tak povazuji za spravne vam dat alespon vedet, kteri prodejci se mi ozvali: PLASTOM - na ty sem ale cetl dost hrozne recenze, ikdyz meli jednu z nejnizsich cen ARTOKNA WIPLAST J&T SYSTEM PROFIPLAST Ladislav Sokol. ALDO okna - pro ty jsem se nakonec rozhodl, jedna z nejnizsich cen a dobre reference znamych, doufam, ze nebudu zklaman,, Vam ale moc dekuji..


Výměna - 10 ks okna + 1 ks balkonové dveře v bytovém domě
město:
datum: 18.11.2011
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken za plastová v bytpvém dpomě. Jdná se o plastová okna 6 ks velkých, 4 ks menších a 1 ks balkonové dveře - nutno zaměřit. Komorový profil nabídněte. Barva bílá, parapety. Bez doplňků. Kompletní práce včetně zednického začištění a likividace starých oken. Poptávám materiál i práci. Termín relaizaec zakázky je co nejdříve! Děkuji za nabídku.

plastová okna Chomutov plastová okna Praha


Výměna 2 kusů oken v bytě
město:
datum: 25.12.2013
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás 2 plastová okna bíla. Jedná se o výměnu špaletových oken. Rozměr 200x170cm, dělené na 6 dílů, dvě řady po třech. Spodní řada otevíratelná + ventilace. 5komorový profil. Žádné doplňky. Požaduji demontáž a odvoz starých oken, montáž nových a zednické začištění. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je okamžite. Děkuji za nabídku.

Plastová okna do rodinných domků
město:
datum: 04.12.2012
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás cenovou nabídku na plastová okna, dveře, balkonové dveře a střešní okna. Počet a rozměry dodám. nyní by se mělo jednat o okna barvy zlatý dub - oboustraně s mřížkami barvy stejné. Jsme stavební firma - možná delší spolurpáce. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídku.

Výměna oken za plastová 19ks + žaluzie
město:
datum: 20.06.2010
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna. Celkem 19ks. Rozměry: 105 * 155cm. Dvojdílné. Jedno výklopné, obě otvírací. Barva bílá, 5komorový profil. S vnějším parapetem 20cm. Žaluzie. Maximální cena do 190 tisíc Kč. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je léto 2007. Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Mohelnice plastová okna Prostějov plastová okna Zábřeh plastová okna Lipník nad Bečvou plastová okna Lošticeplastová okna Sudkov plastová okna Mikulovice plastová okna Jindřichov plastová okna Dolní Studénky plastová okna Leština plastová okna Tršice plastová okna Olšany plastová okna Bohuňovice plastová okna Velká Bystřice

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.