Potřebujete plastová okna? :: Opava

plastová okna :: Opava

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Opava a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Velice děkujeme,Vaše služba nám moc pomohla,nabídky jsme dostali a jsme velmi spokojeni.


Děkuji za Vaši spolupráci, asi 7 firem na moji poptávku reagovalo. Určitě si z nich některou vyberu.


Ano, reagovaly. Děkuji Valeš


Dobrý den, děkuji za to, že jste přeposlali nabídku několika firmám. Nabídku jsem dostal od tří firem a ostatní nemají prostě zájem. Nabídku jsem dostal. Idealfenster, W-plast a Svět Oken. Už jsem si vybral a proto díky. Taková to služba je opravdu zajímavá.


Ano, děkuji za Vaše služby. Velice mi to pomohlo při rozhodování


Plastová okna 3ks
město:
datum: 31.12.2010
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: 3 plastová okna, velikost: trojdílný 200x116 cm, 160x134 cm, 160x134 cm. Dekor bílá, nabídněte 4 - 5 komorový profil. Dodávka na klíč. Jedná se o rodinný domek (cihla) - sklepní byt a potřebujeme vyklápěcí okna. Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkujeme.

plastová okna Chomutov plastová okna Kladno plastová okna Karlovy Vary plastová okna Hradec Králové


2 ks plastová okna
město:
datum: 25.04.2013
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u vás 2 ks plastová okna. 1 ks dvoudílné 180 x 150 cm, 1 ks třídílné 255 x 150 cm. Doplňky dohodou. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je dohodou. Děkuji za nabídky.

Plastová okna do přístavby RD 6ks celkem
město:
datum: 17.03.2013
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, prosím o cenovou nabídku na vchodové dveře, plastová okna a střešní okna pro přístavbu podkroví RD. 4ks střešní a 2ks klasických oken. Musíte osobně zaměřit. Dekor bílá, profil 5 nebo 6 komorový. Možno i žaluzie. Dodávka na klíč. Děkuji za nabídku. nabídky. Termín realizace zakázky osobní dohodou.

Zajímavosti: Historie plastových oken

V 70. letech bylo vyrobeno první plastové okno – dvoukomorové. Kvůli nedostatečnému těsnění nemohl být tento typ oken masivně uplatněn a muselo se počkat na další vývoj. Tato okna brzy ztratila své vlastnosti, nebyla odolná vůči vlhku a UV záření. V 80. letech se konečně vyvinulo středové těsnění – tj. skrytá umělohmotná páska ve středu rámu, která měla bránit klimatickým vlivům, především kyselým dešťům. Tento typ se brzy rozšířil a své uplatnění našel především v panelových domech. Avšak výrobci spíše dávali přednost starším typům a středové těsnění bylo vnímáno jen jako dražší alternativa. V 90. letech se projevil další nedostatek dobrého těsnění, které zlepšovaly nově vyvinuté těsnící gumy – zabraňovaly odvodu vody z bytu, docházelo k ničení stěn a plísním. Tento fakt znamenal renesanci středového těsnění, takto vyráběná okna dovolovala mírnou cirkulaci vzduchu. Tento typ oken je používán do dnes, někdy se nazývá „chytrá okna“, čím větší je tlak na okno (při bouři), tím líp těsní, jinak dovoluje výměnu vzduchu.

Plastová okna Opava: poptávkový systém je nejjednodušší způsob jak porovnat nabídky firem.

plastová okna

plastová okna Hradec nad Moravicí plastová okna Kopřivnice plastová okna Vendryně plastová okna Návsí plastová okna Frenštát pod Radhoštěm


Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.