Potřebujete plastová okna? :: Ostrava

plastová okna :: Ostrava

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Ostrava a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Dobrý den, ano, firmy postupně reagujou na poptávku, přiznám se, že mě hodně překvapujou cenové rozdíly. Moc vám děkuji za vaši službu.


Dobrý den, ano, děkuji. Nabídky jsem dostala od spol.: ABLAK, s.r.o. +420517342673 JIS s.r.o. +420257961150 OKNOSTYL group s.r.o. +420777251615 SVĚT OKEN s.r.o. +420604231288 Budvar centrum a.s. +420800800800 A.R. Okenní technika spol. s r.o. +420777677170 Zatím ještě nemám vybráno, ale určitě některou z nabídek využiji. Děkuji. S pozdravem ZM


firmy reagovaly ok


Dobrý den, firmy reagovaly, děkuji PS


Vážení přátelé, nabídku mně poslali firmy ABLAK, WIPLAST, ARTOKNA, Finstal, ALDO OKNA, Ladislav Sokol (snad jsem na nikoho nezapomněla?).


Plastová okna 4ks a balkonové dveře do panelového bytu
město:
datum: 01.12.2011
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám plastová okna 4ks a balkonové dveře Rozměry: okna cca 150mm x 125mm a dveře cca 180 x 80. Z doplňků požaduji pouze žaluzie a parapety včetně zednického začištění. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve. Děkuji za nabídku.

plastová okna Liberec plastová okna Opava plastová okna Chomutov plastová okna Ostrava


Plastová okna 5 ks a dveře do rodinného domu
město:
datum: 09.04.2012
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna a dveře do rodinného domu. Jednalo by se o 5 oken a 1x balkónové, 1x vchodové a 1x dveře do technické místnosti. Rozměry dodáme. Vchdodvé dveře by měli stanadartní zabezpečení. Okna v 5-ti komrovém systému, barva bílá oboustraně. Z doplňků nic nechceme. Vyloženě jen dodávka a montáž bez zednického začištění. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky podzim 2007. Dekuji za nabídku.

Střešní plastová okna - 2 ks
město:
datum: 20.03.2010
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás střešní plastová okna. S rozměry 90 x 77 cm, (délka x výška). Jedná se mi o 2 ks jako výměna za již stávající dřevěné neplnící svou funkci. Nyní budou plastová. Kompletní práce a to bez doplňků. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve do konce roku 2009. Děkuji za nabídku.

Plastová okna s dorazovým těsněním

Dorazové těsnění, neboli Nalehávkové, je asi nejrozšířenějším těsněním u současně vyráběných plastových oken, používá ho většina výrobců. Tento typ oken dovoluje až 100% zatěsnění při relativně levné výrobě a stabilní konstrukci. Aby došlo při zavření okna k utěsnění, používá se dvou těsnících gum. Jedna je umístěná na vnější straně rámu a druhá je přilepena na vnitřní straně křídla okna. Při zavření se tedy obě pružné gumy přilepí na sebe a zamezí průniku vzduchu a vlhkosti. Odvod vody, která se do okna dostává při větším tlaku vzduchu (při bouři) je zajištěn šikmou drážkou uvnitř rámu do které je voda sváděna odvodňovacími otvory v rámu. A jaká je nevýhoda tohoto systému? Dobře utěsněné okno nedovolí odvod vlhkosti ven z bytu, proto je nutné zajistit poměrně časté intenzivní větrání, aby se předešlo vzniku plísní. Ideální čas větrání je okolo 10 minut 3x denně. Druhá alternativa je pořízení jednotky na výměnu vzduchu, které nese s sebou další finance na pořízení a činnost.

Chcete získat nabídky na plastová okna firem z Ostravy a okolí? Zadejte zdarma poptávku.

plastová okna

plastová okna Rychvald plastová okna Baška plastová okna Kopřivnice plastová okna Nový Jičín plastová okna Vendryně


Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.