Potřebujete plastová okna? :: Plzeň

plastová okna :: Plzeň

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Plzeň a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Dobrý den, děkuji za vaši službu, se kterou jsem byli spokojeni. Oslovené firmy na poptávku reagovaly a tak měli jsme možnost porovnat si cenové relace a tu cenově nejzajímavější nabídku jsme zvolili.


Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za skvělou službu, která mi moc pomohla.


Dobrý den, ¨reagovaly firmy Geus, JIS a ARTokna. To by mělo stačit. děkuji.


ano ,firmy reagovaly. domluvila jsem si zakázku. děkuji.


ano dostal jsem 2 odpovědi, děkuji.


Plastová okna - 4 ks - jen dodání
město:
datum: 28.12.2013
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás cenovou nabídku na plastová okna. Budeme chtít 4 ks o rozměru 85 x 145 cm. Všechna okna jednodílná, barva bílá. Materiál plast - 5 - ti komorový systém. Vyloženě jen dodávka bez montáže, bez prací a bez doplňků. Poptávám jen materiál. Termín realizace zakázky do konce roku 2009. Děkuji za nabídku.

plastová okna Havířov plastová okna Ústí nad Labem plastová okna Frýdek-Místek plastová okna Teplice


Plastová okna 2 ks + dveře 1 ks
město:
datum: 10.08.2013
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna do panelového bytu, jednalo by se o 2 ks oken a 1 ks balkonových dveří. Barva bílá, vnitřní i vnější parapety, z doplňků chci žaluzie světlé barvy. Komorový systém dle dohody. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je září - říjen 2008. Děkuji za nabídku.

Montáž - 4 ks okna + 1 ks vchodové dveře v přístavbě rodinného domu
město:
datum: 06.04.2011
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna bílé včetně parapetů vnitřních. Okna jsou určeny pro přístavbu rodinného domu. Okna jsou následujících rozměrů: Dvoukřídlé – 1 ks - 150 x 120 cm, 1 ks – 150 x 200 cm, Jednokřídlé – 1 ks – 40 x 60 cm, 1ks – 90 x 90 cm, vchodové dveře pravé – 1 ks – 90 x 200 cm. 5-ti komorový profil. Z doplňků žaluzie. Z prací pouze montáž bez zednického začištění. Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je do konce roku 2009. Děkuji za nabídku.

Zajímavosti: Statické požadavky na plastová okna

>

Plastová okna nabízejí celou škálu různých tvarů a velikostí, výrobci se předhánějí, kdo dokáže vyrobit lepší okno splňující i ta nejdivočejší zákazníkova přání. Ovšem i pro plastové rámy a profily platí, že mají svoji limitní mez, větší konstrukce nejsou v dlouhodobém horizontu příliš stabilní. Za přijatelnou cenu s vysokou kvalitou lze získat pouze okenní tabule do určitých rozměrů. Okna musí být schopna zvládnout zatížení vlastní vahou a tlak vzduchu při prudkém větru bez toho, aby se deformovala. V zásadě platí, že jednodílná okenní křídla by neměla přesahovat normativní velikost 1500x1500 mm, v případě použití širšího profilu, než 70 mm se tento rozměr dále zmenšuje. Okna s šířkou profilu 70 mm by neměla přesahovat velikost 1200x1400 mm a to i s použitím výztuhy. Limity jsou určeny i pro plastové balkonové dveře, ty by neměly překračovat rozměry 900x2350 mm, jinak hrozí vlivem vlastního zatížení, a především zatížení vzduchem, nevratná deformace.

Plastová okna Plzeň - porovnejte nabídky firem.

plastová okna

plastová okna Staňkov plastová okna Nepomuk plastová okna Planá plastová okna Rokycany plastová okna Klatovy


Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.