Potřebujete plastová okna? :: Nepomuk

plastová okna :: Nepomuk

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Nepomuk a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Dobrý den, na poptávku se ozvaly 3 firmy Svět oken, Okno styl a Geus - okna vybereme si jednu z hradeckých firem.


Děkuji za zprostředkování nabídky. Firmy reagovaly.


DĚKUJI VÁM JIŽ JSEM SI VYBRAL SNAD ÚSPĚŠNĚ FIRMU EXPO LIVING. DĚKUJI VÁM


Dobrý den, ano některé firmy reagovaly. Děkuji a přeji hezký den


Děkuji za nabídky na vchodové dveře.V pátek 27.8. máme schůzi a tam předložím tyto nabídky. Nájemníci se musí rozhodnout sami a odsouhlasit firmu. Zatím děkuji za nabídky.


Plastová okna 2 kusy do rodinného domu
město:
datum: 12.12.2010
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás 2 plastová okna. Rozměry cca šxv 113x130cm, 204x145cm. Barva bílá oboustraně. 5komorový profil. 1x předokenní žaluzie. Parapapety vnitřní i venkovní. Z prací demontáž, montáž, začištění a likvidace odpadu. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je poslední týden v říjnu 2008. Děkuji za nabídku.

plastová okna Teplice plastová okna Ústí nad Labem


Dodávka a montáž plastových oken - 4ks
město:
datum: 12.07.2013
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptává u Vás dodávku a montáž plastových oken do garáže. Jedná se o 2 plastová okna - fixni 140x70 cm /s x v/, a dvě plastová okna jednokřídlá stejného rozměru. Jednalo by se o 3-4 komorový systém. Montáž bez zednického začištění. Bez doplňků. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky červen červenec 2007. Děkuji za nabídku.

Dodávka, demontáž a montáž plastových oken 4 ks
město:
datum: 24.01.2011
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u vás plastová okna - barva bílá s 5-ti komorovým systémem a mikro ventilací do cihloveho bytu. Včetně demontáže starých oken a montáže nových, dále začištění a likvidace odpadu. Rozměry: okno 2křídlé v-1590 x š-1490, okno 2 křídlé v-1590 x š-1480,okno 2x2křídlé v-1590 x š-3250. Žaluzie do všech oken. Parapety jen vnitřní. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je listopad 2008. Děkuji za nabídku.

Plastová okna 4 ks a 1 x dveře
město:
datum: 23.02.2012
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna a dveře. Bude se jednat celkem o 4 ks oken a jedny interiérové dveře. Okno pevné: 1 x 68 x 124 cm, barva bílá, vnitřní parapet 2x - 3 komorový systém. Okno otevíravé a sklopné: 1 x 43,5 x 125,5 cm barva bílá, síť, vnitřní parapet. 1 x 45 x 48,5 cm barva bílá, síť, vnitřní parapet. 1 x 43 x 48,5 cm barva bílá, síť, vnitřní parapet. Dveře budou vnitřní dvojkřídlé dveře celoskleněné, 125x210, barva bílá, meziskelní mřížka symetricky 1x vertikálně, 2x horizontálně, provedení plast. Demontáž starých, montáž nových, zednické začištění, likvidace starých. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zkázky září 2008. Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Stříbro plastová okna Kralovice plastová okna Rokycanyplastová okna Chodová Planá plastová okna Poběžovice plastová okna Tlučná plastová okna Staré Sedliště plastová okna Spálené Poříčí plastová okna Holoubkov

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.