Potřebujete plastová okna? :: Planá

plastová okna :: Planá

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Planá a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Děkuji, za odeslané nabídky,už jsem si vybrala firmu ARTOKNA.


Dobrý den, děkuji za oslovení firem na moji poptávku. Zatím se mi ozvala s nabídkou firma OKNOSTYL. Oslovil jsem sám ještě jiné dodavatele a montážní firmy a již jsem si vybral firmu,která bude realizovat moji zakázku.


Díky,firmy reagovaly na moji poptávku a už mám vybráno.


Reagovaly pouze firmy Oknostyl, Aldo okna, Svět oken a PZM-mont.


Dobrý den, moc děkuji.


4 ks plastová okna do panelového bytu
město:
datum: 25.11.2012
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u vás plastová okna včetně horizontálních žaluzií. J edná se o panelákovou sestavu dvouoken (velké,malé) v počtu 2 ks a tříoken (malé,velké,malé) v počtu 2 ks. V še v bílé barvě. Parapety upřesním při zaměřování oken. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je březen - duben 2008. Děkuji za nabídky.

plastová okna Plzeň plastová okna Zlín


Výměna plastových oken 6ks
město:
datum: 21.10.2011
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna 6ks. 3ks jednokřídlá, 3ks jednokřídlá v jednom rámu. Rozměr rámu 247x256cm. 5ti komorový profil, okna bezpečnostní. Žaluzie včetně sítí do oken. Parapet vnitřní. Barva bílá. Demontáž, montáž i likvidaci starých oken. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je do konce srpna. Děkuji za nabídku.

Plastová okna 2ks a vchodové dveře 1ks
město:
datum: 30.08.2010
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna a vchodové dveře do hasičské zbrojnice. Rozměry oken (š x v): (1500 x 1400 mm), (1000 x 1400 mm) – 2ks, (900 x 1150 mm), vchodové dveře (šířka 1130 a výška 2100). Dekor bílá, plné dveře bez skla, stačí mi 4 komorový systém, venkovní parapety. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky spěchá! Děkuji za nabídky.

Kompletní výměna oken v bytě 3+1 cca 4 ks
město:
datum: 24.01.2014
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Mám zájem o kompletní výměnu oken a balkonových dveří v bytě 3+1. Jedná se o plastová okna 3 ks trojoken (2650 x 1530 cm), 1 ks dvojokno (2647 x 2330 cm), + balkonové dveře (45 x 90 cm). Varianta s vnitřními žaluziemi. Žaluzie mají být kovové nebo bez kovů. Vše chci realizovat na klíč včetně likvidace původních oken. Nabídněte 5 komorový profil. Dekor bílá. Dodávka na klíč se vším všudy. Parapety vnitřní. Požaduji zednický začištění. Termín realizace zakázky do konce března 2006. Prosím veškeré nabídky mi zasílejte e-mailem, já si podle Vašich nabídek sám vyberu a budu Vás kontaktovat. Děkuji za nabídky.

plastová okna

plastová okna Holýšov plastová okna Horní Bříza plastová okna Třemošná plastová okna Stod plastová okna Blovice plastová okna Nepomuk plastová okna Nýřanyplastová okna Dobřív plastová okna Bezdružice plastová okna Postřekov plastová okna Mýto plastová okna Město Touškov plastová okna Železná Ruda plastová okna Manětín plastová okna Švihov

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.