Potřebujete plastová okna? :: Praha

plastová okna :: Praha

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Praha a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Dobrý den, děkuji za oslovení firem na moji poptávku. Zatím se mi ozvala s nabídkou firma OKNOSTYL. Oslovil jsem sám ještě jiné dodavatele a montážní firmy a již jsem si vybral firmu,která bude realizovat moji zakázku.


Díky,firmy reagovaly na moji poptávku a už mám vybráno.


Reagovaly pouze firmy Oknostyl, Aldo okna, Svět oken a PZM-mont.


Dobrý den, moc děkuji.


Děkuji vám za váš zájem,převážná část firem se mi už ozvala.Cenově se pohybují všechny přibližně na stejné úrovni,čekám,zda-li se ozvou zbývající a potom začnu vybírat.


Plastová okna - 5 ks
město:
datum: 10.11.2010
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastova okna. Rozměr: š 1000, x v 1985 mm, 5 ks. Imitace dřeva z obou stran, okna jsou do tvaru kříže. Minimálně 5-ti komorový profil. Z prací jen demontáž a montáž. Bez doplňků. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je říjen 2008. Děkuji za nabídku.

plastová okna České Budějovice plastová okna Most plastová okna Olomouc plastová okna Havířov


Plastová okna 10 kusů a dveře 3 kusy do novostavby
město:
datum: 22.07.2010
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna: 5 kusů 150 x 150cm dělené, 1kus šířka 100 a výška 150cm, 1 kus 125 x 75cm, 1 kus 75 x 75cm, 2 okna do garáže 150 x 75cm, vchodové dveře šířka 125 x 250cm 1 kus, balkonové dveře 100 x 225 1 kus, dveře do garáže 100 x 225cm 1 kus a pokud možno i garážová vrata sklopná popřípadě sekčni 250 x 250 cm 1 kus. Barva - zevnitř bílá a zvenčí dřevo, 5 - 6 komorový systém, zatím bez doplňků a z prací jen montáž. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je konec října 2009. Děkuji za nabídku.

Výměna oken za plastová
město:
datum: 20.04.2013
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Žádám Vás o zpracování cenové nabídky na plastová okna do panelového domu včetně : - demontáže starých oken - montáže nových oken - parapety vnitřní i venkovní - sítě proti hmyzu - žaluzií - 3komorový systém - barva venkovní hnědá vnitřní bílá V příloze zasílám rozměry všech tří oken. Děkuji za brzké vyřízení. Termín realizace zakázky v průběhu března 2005.

Náš TIP: Povrchová úprava plastových oken

Váháte při výběru oken mezi plastovou a dřevěnou variantou? Nechcete se vzdát romantické představy krásného přírodního dekoru dřeva? Plastová okna kromě trvanlivějších materiálů a nižší ceny nabízejí pestrou škálu dekorů, od striktně umělých až po věrné imitace všech základních druhů dřeva. Dřevěné dekory se vyrábějí tak, aby pouhým pohledem nešlo rozlišit, zda se jedná o dřevěné okno či nikoliv. Na výrobu takto upravených plastových oken se používají, nejčastěji hnědé, probarvené plastové profily. Tím je zajištěno, že okno je od dřevěného k nerozeznání i po otevření. Tento dojem zůstává zachován i po desítkách let, kdy kvalitní materiály svůj vzhled nemění. Druhý způsob výroby dekoru je nanesení PVC fólií imitující potřebnou barvu a vzor zvoleného dřeva. U fólií z nabídky renomovaných výrobců nehrozí postupná ztráta barvy, nebo případné poškození a strhnutí fólie, ta tak propůjčuje svěží přírodní dekor Vašemu oknu několik desítek let. Dobrý způsob jak najít firmy z Prahy a okolí schopné vyhovět Vaším přáním je použít poptávkový formulář vpravo. Vše je zdarma a nezávazné.

plastová okna


Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.