Potřebujete plastová okna? :: Jesenice

plastová okna :: Jesenice

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Jesenice a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Dobrý den. Děkuji, na okna jsme dostali dostatek zakázek


Děkuji vyřešeno.


děkuji za dotaz, firmy na moji poptávku reagovaly rychle, bylo z čeho vybírat. Pouze čtyři se zatím neozvaly, ale bude to asi tím, že v zadání jsem měla spatně čárku, měla být před slovem fix a četlo se to pak jako objednání všech oken fixních. Již jsem si vybrala. Ještě jednou děkuji


Firmy reagovaly, mám vybráno.


Dobrý den ! Reakce firem byla okamžitá. S největší pravděpodobností si z došlých nabídek určitě vyberu. Mockrát děkuji za obeslání i starost s mojí objednávkou.


Výměna - 3 ks okna 95 x 95 cm + 1 ks vchodové dveře 200 x 80 cm
město:
datum: 05.08.2012
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken a dveří za plastová. Jedná se o 3 ks plastová okna o velikosti 95 x 95 cm + sítě 5-6ti komorový profil, barva zlatý dub zvenku, žaluzie. Dále vchodové dveře zlatý dub oboustraně 200 x 80 cm hladké + síť do dveří proti hmyzu. Prosím o zednické zapravení + demontáž a montáž bez likvidace starých oken. Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je podzim 2008. Děkuji za nabídku.

plastová okna Děčín plastová okna Karviná


Plastová okna - 4 ks - jen dodání
město:
datum: 03.02.2013
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás cenovou nabídku na plastová okna. Budeme chtít 4 ks o rozměru 85 x 145 cm. Všechna okna jednodílná, barva bílá. Materiál plast - 5 - ti komorový systém. Vyloženě jen dodávka bez montáže, bez prací a bez doplňků. Poptávám jen materiál. Termín realizace zakázky do konce roku 2009. Děkuji za nabídku.

Plastova okna 2 kusy
město:
datum: 23.11.2012
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás dvě plastova okna: šxv 160cm na 110cm a to druhé 90cm na 50cm. Barva venek hnědá a uvnitř bílá. Komorový profil dle nabídky. Dále žaluzie, z prací jen montáž. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve. Děkuji za nabídku.

Výměna oken za plastová - 4 ks + 4x balkonová sestava
město:
datum: 28.12.2011
částka: do sto tisíc Kč platba: šekem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna do řadového rodinného domku. Klasická řadovka 4x trojdílené okno s balkonovými dveřmi, 2 x dvojdílné okno, 2 x malé okno v koupelně. Rozměry může případně dodat, nebo nutno zaměřit. U balkových sestav chci neotevíravá okna. Práce a doplńky dle domluvy. Poptávám práci a materiál. Ternín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Bystřice plastová okna Poděbradyplastová okna Průhonice plastová okna Všenory plastová okna Zaječov plastová okna Lužec nad Vltavou plastová okna Poříčí nad Sázavou plastová okna Obecnice plastová okna Měšice plastová okna Hradištko plastová okna Loučeň

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.