Potřebujete plastová okna? :: Odolena Voda

plastová okna :: Odolena Voda

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Odolena Voda a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Protože jste včera vznesli telefonický dotaz na úspěšnost odezvy firem na naší poptávku, chtěl bych vám oznámit, že dosud zaslalo své nabídky pět firem. Plastom; Geus okna; Aldo-okna; Vorlíček plast; Triospen; což je dostačující. K té urgenci bych uvedl, že mým záměrem nebyla žádost o urgenci, ale chtěl jsem změnit specifikaci v rospisu nabídky ,což se mi nepodařilo.Děkuji za dobré služby. Za Společenství vlastníků domu Vlašim


Ano děkuji - z vámi deseti oslovených firem zaslalo své nabídky 6. ještě počkám a snad vyberu


Vážení pracovní přátelé, děkuji za Vaší podporu. Zkoušel jsem dotazy na okna z menších profilů než 60 mm i jinde osobními dotazy, asi pár firem odpovědělo, ale vesměs negativně. Jen z Milovic - p.Dvořák - přišla zpráva, že občas se vyskytne profil 52 mm, ale jen sporadicky a zatím nic takového nemají. Je to bída u malých oken - třeba koupelnových, kde při 60 mm profilu zbyde málo místa na sklo. Ale asi to nemá šanci. Před pár lety jsem jel skrz Hýskov u Berouna a už na dálku mě tam upoutalo sice větší plastové okno, ale s výrazně užšími profily. Změřil jsem je na 45 mm, ale bohužel nikdo nebyl přítomen, aby podal bliží informaci. Zkusím tam asi zase zajet, i když už je to staršího data. Když budu úspěšný, dám Vám vědět.


Dobrý den,firmy se ozvaly,zatím jsem se ještě nerozhodl.Děkuji Vám za vaši ochotu při poskytování této služby.


Dobrý den, děkuji za Vaši velkou pomoc, kterou jste mi poskytli při hledání vhodného dodavatele oken na trhu. Dodavatelů se mi ozvalo spoustu s nabídkami různými a nakonec jsem si i vybrala podle svých kriterií. Takže Vám moc děkuji


Výměna oken za plastová - 3 ks + 1x dveře
město:
datum: 04.12.2013
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna a dveře. Mělo by se jendat o 2 okna šíře asi 1000 x výška 2200 mm - jednokřídlá - otevírací. Dveře vchodové 1 ks a nad vchodovými dveřmi okno rozměr šíře vchodových dveří a výška asi 50-70 cm nemusí být otevírací. Vše tmavohnědé z venku a uvnitř bílé. 6-ti komorový systém. Včetně montáže. Prosím o informaci jak dlouhý je ternmín dodávky. Cenová představa je do 55.000,- Kč. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je do konce října 2009. Děkuji za nabídku.

plastová okna Olomouc plastová okna Pardubice


Výměna 7 ks oken v paneláku + jedny balkonové dveře
město:
datum: 27.03.2011
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás Euro a plastová okna. Bude se jednat o dvě strany domu. Z jedné strany chceme EURO okna: 1 x balkonové dveře 90 cm+okna v = 160 cm a dvě neotvíravá š=210+140+ okno otvíravé a výklopné š=60. Druhá strana bude s plastovými okna v=160, 2x š=120, 2x š=85 cm. Vše bez parapetů a bez žaluzií. Včetně likvidace puvodního materiálu a zednického dokončení. Komorový systém u plastových oken dle nabídky. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je zima 2008/2009. Děkuji za nabídku.

Výměna - 3 ks okna + balkonové dveře v rodinném domě
město:
datum: 30.07.2010
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken za plastová v rodinném domě. Jedná se o 3 ks plastová okna 1150 x 1750 mm a 1 ks balkonové dveře 900 x 2400. Barva bílá. 5ti-komorový profil, žaluzie a siťku na hmyz na balkonové dveře. Bez parapetů. Přeji si kompletní práce demontáž, montáž, zednické začištění a likvidaci starých oken. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je září 2008. Děkuji za nabídku.

Okna pro výrobní halu - cca 25 kusů
město:
datum: 04.09.2011
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: dobrý den, poptávám u Vás plastová okna cca 25 kusů. Rozměry zašlu na požádání. Barva bílá, 5-6komorový profil. Dále parapety venkovní, montáž. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je červenec 2008. Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Sedlčany plastová okna Kameniceplastová okna Olbramovice plastová okna Suchdol plastová okna Žleby plastová okna Vinařice plastová okna Komárov plastová okna Klecany

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.