Potřebujete plastová okna? :: Slaný

plastová okna :: Slaný

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Slaný a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Děkuji vám za váš zájem,převážná část firem se mi už ozvala.Cenově se pohybují všechny přibližně na stejné úrovni,čekám,zda-li se ozvou zbývající a potom začnu vybírat.


Dobrý den, nabídku poslaly jen tři firmy. Jsou to: OKNOSTYL, SVĚT OKEN, DANIEL SVATOŇ.


Dobrý den,díky za spolupráci při hledání firmy na dodání plast.oken.Z osmi firem,které se ozvaly,jsem si jednu vybral pro realizaci svého záměru.Děkuji a zdravím


Děkuji, vybrala jsem si firmu Okna Macek.


Dobrý den, děkuji, všechny zaslané nabídky byly perfektní.


11 ks plastových oken
město:
datum: 20.05.2011
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás nabídku na plastová okna. Jedná se o 11 ks oken. Barva zvenku hnědá, bílá zevnitř. Žaluzie dle nabídky. Parapety venkovní. Mřížky do oken nechceme. Zednické začištění ano. Prosím o zaslání katalogu s produkty a kompletním ceníkem. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídku.

plastová okna Most plastová okna Chomutov


Výměna špaletových oken za plastová pro činžovní dům 79ks
město:
datum: 09.11.2012
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken na cihlovém činžovním domě. Jedná se o špaletová,dvoukřídlá plastová okna s vyhlídkou nahoře. Barva bílá. Okna protihluková 5 - 6 komorová. Dokumentace a povolení není. Práce chceme kompletně a to i včetně zednického začištění a likvidace starých oken.38ks 1400x1750 a 41ks 1200x1750 ,Žaluzie vnitřní + vnitřní a venkovní parapet. protihluková,6komorová.Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve.Děkuji za nabídku.

6 ks plastový oken, 3x balkonové, 1 x vchodové a 2 x francouzské dveře
město:
datum: 19.10.2011
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna a dveře. Okna i dveře včetně vchodových v barvě bílé. Vchodové dveře budou z velké části prosklené, standartní s nadsvětlíkem na pevno. Dále jsou zde troje balkonové dveře, dvoje francouzské a šest oken. Minimálně 5- ti komorový systém a to v bílé barvě. Z doplňků žaluzie a možná i parapety. Z prací montáž a zedniské začištění. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky prosinec 2007. Děkuji za nabídku.

Výměna špaletových oken za plastová, 4 kusy
město:
datum: 10.09.2010
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás cenovou nabídku na plastová okna - 4 ks. Rozměry : 4x (150x150 cm). Všechna okna dvoudílná, barva bílá. Materiál plast - 5 - ti komorový systém. Vyloženě jen dodávka a montáž bez zednického začištění, doplňky -vnitřní žaluzie. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Beroun plastová okna Příbram plastová okna Unhošť plastová okna Nymburkplastová okna Velké Přílepy plastová okna Tmaň plastová okna Nehvizdy plastová okna Čerčany plastová okna Brandýsek plastová okna Kamenný Přívoz plastová okna Kostomlaty nad Labem plastová okna Libiš plastová okna Velké Popovice plastová okna Sulice

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.