Potřebujete plastová okna? :: Bílina

plastová okna :: Bílina

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Bílina a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Ano, děkuji, jsem s fy. v kontaktu


Vážení. Došly mi nabídky od čtyřech firem v níže uvedeném seznamu. Nabídky beru jako dostatečné a nepotřebuji již další upozornění/přeposlání firmám. Děkuji. Pokud budu potřebovat, opět využiji tento styl nabídky.


Dobrý den, děkuji za vaši službu, se kterou jsem byli spokojeni. Oslovené firmy na poptávku reagovaly a tak měli jsme možnost porovnat si cenové relace a tu cenově nejzajímavější nabídku jsme zvolili.


Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za skvělou službu, která mi moc pomohla.


Dobrý den, ¨reagovaly firmy Geus, JIS a ARTokna. To by mělo stačit. děkuji.


4 kusy plastových oken do bytu
město:
datum: 22.02.2011
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna dvoukřídlá š 930, v 1430 - 4 ks. Venku hnědá barva, vnitřek bílý. Profil dle nabídky. Bez doplňků. Dále montáž, demontáž, začištění a likvidace odpadu. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky podzim 2008 nebo dle dohody. Děkuji za nabídku.

plastová okna Zlín plastová okna Hradec Králové


Plastová okna - 3ks
město:
datum: 29.08.2012
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás 3 plastová okna. Dvě okna sklepní o rozmerech 400 x 700 mm a jedno okno o rozmerech 1100 x 1100 mm. Komorový systém, práce a doplňky jsou věcí jednání. Další informace dodáme. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky jaro 2009. Děkuji za nabídku.

Výměna 3 kusů oken
město:
datum: 11.09.2013
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna (3okna) velikosti cca 1470/1560, barvy bíle, 2křídlé, na jedné ze stran výklopné, 5ti komorový profil. Parapety vnější i vnitřní, žaluzie, montáž,demontáž,začištění, likvidace. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je nejpozději do konce srpna 2008. Předem děkuji za nabídku.

Výměna oken a b. dveří v panelovém domě 36 bytů
město:
datum: 13.12.2009
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Potřebujeme zpracovat cenovou nabídku pro plastová okna nebo eurookna. Rozsah dodávky se týká 24 bytů 3+1, 6 bytů 1+1, 6 garsonek. Na základě Vašich cenových nabídek zpracujeme nabídku pro družstevníky, kteří se budou na výměně oken vůči družstvu finančně spolupodílet. Další parametry v případě plast. oken: 5 komorový profil, parapety vnitřní a vnější, dekor bílá. ŽALUZIE jako nabídku uveďte zvlášť kolonku (žaluzie si budou klienti objednávat nezávisle). Zajímá nás o kolik se liší cena oken za plastová a eurookna. Nabídku prosíme zpracujte do 20.4.2005. Rozměry oken a atd. viz příloha k zakázce. Termín realizace osobní dohodou. Preferujeme konakt na mobil. Děkujeme.

plastová okna

plastová okna Litoměřice plastová okna Duchcov plastová okna Krupkaplastová okna Mikulášovice plastová okna Úštěk plastová okna Vilémov plastová okna Povrly plastová okna Křešice plastová okna Proboštov plastová okna Měcholupy plastová okna Liběšice

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.