Potřebujete plastová okna? :: Jirkov

plastová okna :: Jirkov

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Jirkov a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Děkuji, firmy regovaly, vše proběhlo v pořádku.


Dobrý den. Některé firmy mě oslovily. Děkuji.


Děkujeme, už máme vybráno


Ano reagovaly děkuji.


Hezký den, ano oslovilo nás pár firem děkujeme.


Výměna oken za plastová 7 ks
město:
datum: 20.02.2012
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna 7ks o rozměru 180 x160cm, balkónové dveře o rozměru 90x220cm - trojsklo. Komorový profil dle nabídky. Barva zlatý dub jen 3ks, zbytek bílý. Parapety venkovní, žaluzie. Pouze montáž. Poptávám práci i materiál. Termín realiazce zakázky je říjen 2009. Děkuji za nabídku.

plastová okna Liberec plastová okna Pardubice


Plastová okna 14 ks a 2 x dveře do novostavby
město:
datum: 26.01.2010
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna. Bude to do rodinného domku. Včetně žaluzií a parapetů. 2 x dveře vchodové, 7 velkých a 5 malých oken. Dále 2ks velkých oken až k podlaze. rozměry a přesný počet nutno zaměřit - spočítat. Minimálně 5-ti komorový systém. Další infroamce případně dodáme. Termín realizace zakázky do konce srpna 2009. Děkuji za nabídku.

Vnitřní žaluzie do plastových oken 7ks a dveří 3ks
město:
datum: 29.12.2013
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás dodávku a montáž vnitřních horizontálních celostínících žaluzií, ovládání řetízkem na plastová okna. Žaluzie bílé. Jedná se o jednokřídlová okna a dveře 1000x2400 3ks. Další rozměry: jednokřídlová okna 2x 875x1300, 2x 875x2100, 625x1250, 1000x1700, a dvoukřídlové okno 1500x1420. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je konec dubna 2008. Děkuji za nabídky.

Plastová okna do 39 bytových jednotek
město:
datum: 27.09.2013
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: jsme genarálním dodavatelem bytového domu s (39 bytových jednotek). Byty jsou v kategoriích 1+1 až 4+1. Hledáme subdodavatelskou firmu, která by dodala podle stavebního projektu plastová okna, pěti komorový profil, dekor bílá. Parapety nemáme ujasněno. Požadujeme pouze dodávku a instalaci bez zdenického zapravení. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkujeme Vám za nabídky.

plastová okna

plastová okna Žatec plastová okna Dubí plastová okna Kadaň plastová okna Libochovice plastová okna Varnsdorf plastová okna Roudnice nad Labem plastová okna Štětíplastová okna Třebenice plastová okna Mikulášovice plastová okna Vilémov plastová okna Košťany plastová okna Velký Šenov plastová okna Hoštka plastová okna Bohušovice nad Ohří plastová okna Hrob plastová okna Horní Jiřetín

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.