Potřebujete plastová okna? :: Kadaň

plastová okna :: Kadaň

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Kadaň a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Vážení pracovní přátelé, děkuji za Vaší podporu. Zkoušel jsem dotazy na okna z menších profilů než 60 mm i jinde osobními dotazy, asi pár firem odpovědělo, ale vesměs negativně. Jen z Milovic - p.Dvořák - přišla zpráva, že občas se vyskytne profil 52 mm, ale jen sporadicky a zatím nic takového nemají. Je to bída u malých oken - třeba koupelnových, kde při 60 mm profilu zbyde málo místa na sklo. Ale asi to nemá šanci. Před pár lety jsem jel skrz Hýskov u Berouna a už na dálku mě tam upoutalo sice větší plastové okno, ale s výrazně užšími profily. Změřil jsem je na 45 mm, ale bohužel nikdo nebyl přítomen, aby podal bliží informaci. Zkusím tam asi zase zajet, i když už je to staršího data. Když budu úspěšný, dám Vám vědět.


Dobrý den,firmy se ozvaly,zatím jsem se ještě nerozhodl.Děkuji Vám za vaši ochotu při poskytování této služby.


Dobrý den, děkuji za Vaši velkou pomoc, kterou jste mi poskytli při hledání vhodného dodavatele oken na trhu. Dodavatelů se mi ozvalo spoustu s nabídkami různými a nakonec jsem si i vybrala podle svých kriterií. Takže Vám moc děkuji


Děkuji za rozeslání mé poptávky na výměnu oken a dveří.Nabídky přišly a určitě si některou firmu vybereme.Děkuji a přeji hezký den.


Ozvaly se tři firmy s docela solidními nabídkami. Děkuji Vám.


Plastová okna 19 kusů
město:
datum: 18.07.2012
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna (šxv) 16x 900/1400mm, 3x 600/1000mm. Barva vnitřek bílá, venek hnědá. Komorový profil dle nabídky nabídky. Z doplňků mřížky do oken. Z prací jen montáž. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je duben - květen 2009. Děkuji za nabídku.

plastová okna Pardubice plastová okna Brno


80 ks plastová okna + 50 ks plastové dveře
město:
datum: 15.07.2012
částka: do sto tisíc Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u vás 80 ks plastová okna, 50 ks plastové dveře. Barvu a rozměry upřesním na místě. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je duben - květen 2008. Děkuji za nabídky Poptávka se koná na Slovensku.

3 ks plastová okna + 1 ks plastové vchodové bezpečnostní dveře
město:
datum: 28.10.2010
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u vás 3 ks plastová okna + 1 ks plastové vchodové bezpečnostní dveře i s kováním. Okna: 3 ks 200 x 150 cm, dveře: 1 ks 90 x 200 cm. Dále parapety vnitřní i venkovní, žaluzie, barva oken i dveří bílá. Komorový systém dle doporučení. Poptávám práci imateriál. Termín realizace zakázky je březen - duben 2008. Děkuji za nabídky.

Dodávka a montáž plastových oken 12ks + žaluzie
město:
datum: 18.09.2012
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Hledáme oknařskou firmu, která by dodala komplexně plastová okna (na klíč). Jedná se o rodinný domek s 12 ks oken. Rozměry: 3ks 170x120, 1ks 120x150, 3ks 70x130, 1ks 50x85, 1ks 130x130, 1ks 165x160, 1ks 120x140, 1ks 160x140, 1ks 110x130. Vše dekor bílá. Dále potřebujeme 6ks sítí proti hmyzu a na všechna okna ŽALUZIE ve stejném dekoru. Preferujeme pětikomorový profil, okna bez parapetů. Termín realizace zakázky červenec - srpen 2005. Děkujeme firmám za případné kontaktování.

plastová okna

plastová okna Litvínov plastová okna Jílové plastová okna Rumburk plastová okna Krupka plastová okna Libochovice plastová okna Klášterec nad Ohří plastová okna Česká Kameniceplastová okna Mikulášovice plastová okna Lenešice plastová okna Velké Březno plastová okna Bechlín plastová okna Hoštka plastová okna Březno plastová okna Radonice

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.