Potřebujete plastová okna? :: Krupka

plastová okna :: Krupka

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Krupka a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Dobrý den, firmy povětšinou reagovaly.Děkuji za pomoc


Ano,děkuji,z nabidek lze vybrat


Některé firmy se mi již ozvaly a po upřesnění mé poptávky jsem obdržela i podrobnější nabídky. Z firmy Svět oken byl již pracovník i u mě v bytě a provedl zaměření, pravděpodobně se dohodneme. Děkuji Vám za Vaše služby.


Děkuji firmy se ozvaly.


Dobrý den, děkuji za zájem, ozvaly se 4 firmy, se krerými si upřesňuji požadavky.


Plastová okna 6 ks
město:
datum: 14.06.2012
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás cenovou nabídku na plastová okna - 6 ks. Rozměry : 4x (114x150 cm), 1x (133x133 cm), 1x (96x113 cm). Všechna okna dvoudílná, barva bílá. Materiál plast - 5 - ti komorový systém. Vyloženě jen dodávka a montáž bez zednického začištění a doplňků. Termín realizace zakázky podzim 2006. Děkuji za nabídku.

plastová okna Most plastová okna Hradec Králové


4 ks plastová okna + 1 ks balkonové dveře do bytu 2+1 popřípadě do 10 ti bytů stejných parametrů
město:
datum: 30.04.2014
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás 4 ks plastová okna a 1 ks balkonové dveře do bytu 2+1 popřípadě do 10 ti bytů stejných parametrů. Rozměry cca: 2 ks 110 x 160 cm, 2 ks 210 x 160 cm, balkonové dveře 1 ks 230 x 80 cm. Barvu chci bílou. Na komorovém profilu se dohodneme. Z doplňků chci pouze žaluzie a parapety. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je březen - říjen 2008. Děkuji za nabídku.

Plastová okna 13ks, vchodové dveře 2ks a střešní okna 2ks
město:
datum: 12.09.2012
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna 13ks oken, 2ks vchodových dveří a 2ks střešních oken. Zakázka je dvojdům a je nutno zakázku vidět. Okna: barva oken odstín slonové kosti, komorový profil dle doporučení, z doplňků vnitřní parapety a možná i vnější (vnější nacenit, včetně zednického zapravení), vnitřní žaluie do poloviny oken, sítě proti hmyzu na dohodě. Vchodové dveře včetně rámu a zateplení, materiál dle doporučení, barva tmavě hnědá, prosklení v podobě obdélníkových profilů. Střešní okna dle nabídky. Prosím o nacenění zvlášť demontáž a montáž, likvidace starých oken. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je léto 2008. Děkuji za nabídky.

Montáž - 14 ks plastová okna do novostavby
město:
datum: 09.11.2012
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna do novostavby RD. Jedná se o 14 ks oken - podrobné informace zašlu emailem. 5-ti a více komorový profil. Barva imitace dřeva oboustranně podle nabídky, parapety oboje, případně předokenní žaluzie. Z prací pouze montáž. Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je říjen, listopad 2009. Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Žatec plastová okna Dubí plastová okna Šluknov plastová okna Rumburk plastová okna Krupka plastová okna Štětíplastová okna Perštejn plastová okna Hoštka plastová okna Kryry plastová okna Čížkovice plastová okna Lenešice plastová okna Velké Březno plastová okna Budyně nad Ohří plastová okna Kovářská plastová okna Úštěk plastová okna Chřibská

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.