Potřebujete plastová okna? :: Libochovice

plastová okna :: Libochovice

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Libochovice a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Dobrý den, nabídku poslala jen firma GEUS-OKNA, ostatní zatím ne.


Dobrý den. Na vědomí: z oslovených firem podali cenovou nabídku - CNM COMPANY OLOMOUC - OKNO - valmez Děkuji za spolupráci.


Děkuji fy. reagovaly. Moravec


Dobrý den, díky že se informujete, ale bohužel zatím jsem dostala nabídku 1 firmy z vašeho seznamu a to GEUS-OKNA. Sama jsem kontaktovala několik firem, které nejsou na vašem seznamu a od těch mi nabídky přišly. Tak nevím, kde je problém. Každopádně Vám děkuji, už mám vybráno, proto nechci prodloužit poptávku.


Děkuji za Váš dotaz. Byla jsem oslovena několika firmami, z nichž jsem si vybrala jednu.


Plastová okna 17ks
město:
datum: 12.01.2011
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna, barva bílá, 5ti komorový profil. Rozměry:3x 1000 x v 1500mm jednokřídlé ot.+sklop. 3x 600 x v 1500 jednokřídlé ot.+sklop. 5x 1600 x 1500 dvoukřídlé ot.+sklop. 3x 1800 x 2350 balk.dveře ot.+sklop. 3x 900 x 2350 vchodové dveře Bez parapetu, žaluzií, rolet. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky květen - červen 2008. Děkuji za nabídky.

plastová okna Opava plastová okna Zlín


Plastová okna 2 kusy
město:
datum: 16.05.2012
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás 2 plastová okna 150 x 150, demontáž starých, montáž, parapety, žaluzie, venku imitace dřeva-palisandr, uvnitř bílá, otvírání a větrání. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je červenec 2008. Děkuji za nabídku.

Plastová okna nebo Eurookna - rekonstrukce RD 4 ks
město:
datum: 06.06.2010
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás cenovou nabídku na plastová okna nebo Eurookna - 4 ks. Cena za 4ks oken o vel.: š.:180cm / výška 160cm. Barva oboustranně bílá. U plastových 5 komorový profil. Maximální cena 50.000.- Kč. Dále celkovou cenu za kompletní servis - montáž, demontáž, zednické práce, doprava, likvidace st. oken atd. a dále včetně žaluzii a vnitřních parapetů 25cm. Vše polohovatelné, otevírací a s bezpečnostními pojistkami. Jak u euro oken, tak i u plast. oken. Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkuji za nabídku

Výměna - 3ks okna v panelovém bytě 2+1
město:
datum: 19.07.2013
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken za plastová v panelákovém bytě 2+1. Požadavky: 3 ks plastová okna rozměrů: 160 x 297 cm, 160 x 118 cm, 160 x 148 cm. Barva bílá, 5 komorový profil, žaluzie, vnitřní parapety. Jedná se o již zateplený panelový dům s novými venkovními parapety, ovšem jen pár bytů má nová okna. Přeji si demontáž, montáž, zednické začištění a likvidaci starých oken. Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je co nejdříve! Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Lom plastová okna Jílovéplastová okna Povrly plastová okna Libouchec plastová okna Třebenice plastová okna Novosedlice plastová okna Vroutek plastová okna Braňany plastová okna Brozany nad Ohří

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.