Potřebujete plastová okna? :: Vejprty

plastová okna :: Vejprty

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Vejprty a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Ano, firmy reagovali.


Dobrý den, děkuji za služby, nabídek mi přišlo poměrně dost, určitě si vyberu.


Dobrý den, děkuji za zprostředkování požadavku, oslovené firmy reagovaly obratem. Bylo tedy možné vybírat z více nabídek.


Děkuji za zprostředkování poteciálního dodavatele výměny domovních dveří. Pro informaci uvádím, že nabídku jsem obdržel od firem Aldo Okna, Finstal a Artokna.


Ano, ale jen dvě firmy.


Výměna oken za plastová - 3 ks
město:
datum: 03.01.2011
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna. Jedná se celkem o 3 kusy. Mohou být i tří komorová v barvě bílé - oboustraně. Okna jsou klasická paneláková , že jedna třetina je ventilačka a dvě třetiny křídla. Čistý rozměr díry (od panelu k panelu) 208 š x 146 v cm. Parapet cca 13 cm. Na třech oknech ventliačkách síť proti hmyzu a na jednom oknu venkovní žaluzie. Z prací kompletně všechno a to i včetně zednického začištění. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídku.

plastová okna Karviná plastová okna Most


2 pastová okna
město:
datum: 24.08.2011
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna, barva olše oboustranně, rozměry 145x190cm a 150x135cm. Profil mi prosím doporučte. Z doplňků jen vnitřní i venkovní parapety. Bez montáže. Poptávám pouze materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve. Děkuji za nabídku.

Plastová okna na novostavbu RD 8 kusů cca 2x2m
město:
datum: 30.01.2010
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna na novostavbu RD. Jedná se o okna osazená trojskly Ug=0,7, nebo jinou alternativu. Na domě jsou velké prosklené plochy. 5 komorový profil. Žaluzie. Zednické začištění. Jedná se o 8 kusů oken rozměry cca. 2x2m. Při zájmu zašlu zpracované rozměry. Barva bílá. Více informací při dalším jednání. Termín realizace zakázky je zima 2006/2007. Děkuji za nabídku.

Dodávka plastových oken - 7 ks
město:
datum: 07.09.2010
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna. Mělo by se jednat celkem o 7 ks a to o rozměrech: 4 ks dvoukřídlé š 120 x výška120 cm, 1 ks š 90 x v 120 cm, 2 ks 60 x 60 cm. Včetně rámů s protihmyzovou sítí. Další doplňky nechceme. Komorový systém dle nabídky. Z venku hnědé zevnitř bílé barvy. Bez prací. Poptávám jen materiál. Termín realizace zakázky je okolo září 2009. Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Bílina plastová okna Duchcovplastová okna Dolní Podluží plastová okna Spořice plastová okna Hoštka plastová okna Mikulášovice plastová okna Březno plastová okna Obrnice plastová okna Řehlovice plastová okna Velký Šenov plastová okna Perštejn plastová okna Lubenec plastová okna Budyně nad Ohří

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.