Potřebujete plastová okna? :: Žatec

plastová okna :: Žatec

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Žatec a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Dobrý den. Ano, reagovaly. Děkuji moc! Je to výborná služba! Jestli si ještě nevybereme oslovím Vás, ale myslím, že je z čeho vybírat. Máme zatím dva favority. Ještě jednou dík a pokračujte v tom! Denisa Varga Chudá


Dobrý den, rád bych Vám ještě jednou poděkoval za spolupráci a poblahopřál k výbornému obchodnímu nápadu. Pro Vaši informaci ozvalo se 8 firem, z nichž 7 bylo uvedeno na Vašem seznamu a k tomu navíc jedna, kterou jste v níže uvedeném seznamu neuváděli (AV Okna). Všechny firmy byly slušné a ochotné, ceny se pohybovaly v přijatelném rozmezí, tedy byly zřejmě korektní, máte-li zájem i o zkušenosti z realizace, rád Vám je sdělím. Pro úplnost : smlouvu podepíšu s firmou ArtOkna. Pěkný den a ještě jednou díky md


Děkuji vám za poslání poptávky různým firmám, mnoho z nich nám poskytlo nabídky.


Dobrý den, děkuji za vyřízení, firmy reagují, je z čeho vybírat.


Dobrý den, Děkuji vám za oslovení uvedených firem. Nabídky mi přišly od několika z nich.


Plastová okna do přístavby RD 6ks celkem
město:
datum: 23.04.2013
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, prosím o cenovou nabídku na vchodové dveře, plastová okna a střešní okna pro přístavbu podkroví RD. 4ks střešní a 2ks klasických oken. Musíte osobně zaměřit. Dekor bílá, profil 5 nebo 6 komorový. Možno i žaluzie. Dodávka na klíč. Děkuji za nabídku. nabídky. Termín realizace zakázky osobní dohodou.

plastová okna Brno plastová okna Pardubice


Výměna oken za plastová - 4 ks
město:
datum: 16.03.2012
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna. Jedná se o 4 ks a to 3 dvoukřídlá okna 2070 x 1570 mm a 1 x jednokřídlé 1170 x 1570 mm. 5-6-ti komorový systém. Barva bílá oboustraně. Z doplňků žaluzie a parapety - jen vnitřní. Z prací vše vyjma zednického začištění. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky do konce října 2007. Děkuji za nabídku.

Výměna oken 17ks a dveří 2ks za plastové + žaluzie
město:
datum: 12.11.2012
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás vypracování nabídky na plastová okna i dveře - veškeré rozměry a počty jsou uvedené v příloze (.xls). Prosím o rozepsání práce a materiálu (vč.parapetů). Z prací demontáž, montáš a zednické začištění. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je jaro 2008. Děkuji za nabídku.

Plastová okna 19 kusů
město:
datum: 06.07.2013
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna (šxv) 16x 900/1400mm, 3x 600/1000mm. Barva vnitřek bílá, venek hnědá. Komorový profil dle nabídky nabídky. Z doplňků mřížky do oken. Z prací jen montáž. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je duben - květen 2009. Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Česká Kamenice plastová okna Chlumec plastová okna Litvínov plastová okna Terezín plastová okna Meziboříplastová okna Chřibská plastová okna Zabrušany plastová okna Dolní Podluží plastová okna Proboštov plastová okna Bechlín plastová okna Trmice plastová okna Libouchec plastová okna Třebenice

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.