Potřebujete plastová okna? :: Zlín

plastová okna :: Zlín

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Zlín a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Dobrý den, děkujeme mnohokrát za vámi poskytnutý perfektní servis. Kontaktovalo nás a cenovou nabídku zaslalo šest vámi oslovených firem. Cenově byly velice zajímavé, při konzultacích jsme však narazili na zásadní problém a sice že v 'plastu' není možné docílit námi požadovaného designu oken. Jsme proto nuceni oslovit výrobce dřevěných oken. Děkujeme za pochopení.


Velice Vam dekuji za pomoc.Ozvaly se mi vsechny vami oslovene firmy. Velice rada Vas opet oslovim a o Vasi pomoci reknu svym znamym.Jeste jednou dekuji.


Ano reagovaly a jednáme o tom. Děkuji


Na poptávku reagovaly : Atrokna, Svět oken a Oknostyl.


ano firmy reagovaly


Plastová okna 2 kusy
město:
datum: 02.09.2011
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás dvoukřídlá plastová okna s vyklápěním a mikroventilací, š 1320, v 1470, 2 ks, Minimálně 5komorový profil. Parapety vnitřní a venkovní hloubka 200mm. Demontáž, montáž a likvidace odpadu. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je nejlépe ihned. Děkuji za nabídku.

plastová okna Děčín plastová okna Havířov plastová okna Olomouc plastová okna Pardubice


Výměna 6 kusů oken za nová plastová do rodinného domu
město:
datum: 06.02.2011
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna. Rozměry vxš: 4x 150x150cm, 2x 150x260cm. Barva bílá oboustraně. Komorový profil dle nabídky. Dále žaluzie a venkovní parapety. Z prací jen montáž a začištění. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je jaro 2009. Děkuji za nabídku.

Výměna 4 ks oken v panelovém domě
město:
datum: 05.03.2011
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna v panelovém domě - výměna stávajících dřevěných - demontáž starých oken, jejich odvoz a likvidace, montáž nových oken a vnitřních parapetů a žaluzií. Rozměry oken: ( 130 + 66 ) x 150 - 4ks, křídla 130 otvíravá, křídla 66 otvíravě - výklopná s mikroventilací, barva bílá + 4 ks balkónové dveře rozměry 81 x 250 cm. Prosím o informace o použitém materiálu, profilu, sklu a ceně. 5-ti komorový systém. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky červenec - srpen 2008. Děkuji za nabídku

Výměna špaletových oken za plastová pro činžovní dům 79ks
město:
datum: 28.03.2010
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken na cihlovém činžovním domě. Jedná se o špaletová,dvoukřídlá plastová okna s vyhlídkou nahoře. Barva bílá. Okna protihluková 5 - 6 komorová. Dokumentace a povolení není. Práce chceme kompletně a to i včetně zednického začištění a likvidace starých oken.38ks 1400x1750 a 41ks 1200x1750 ,Žaluzie vnitřní + vnitřní a venkovní parapet. protihluková,6komorová.Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve.Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Bojkovice plastová okna Uherské Hradiště plastová okna Rožnov pod Radhoštěm plastová okna Ostrožská Nová Ves plastová okna Valašské Meziříčí


Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.