Potřebujete plastová okna? :: Ostrožská Nová Ves

plastová okna :: Ostrožská Nová Ves

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Ostrožská Nová Ves a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Dobrý den, moc děkuji, zatím se mi ozvaly 3 firmy a asi si vyberu. Díky za spolupráci a přeji hezký den.


Ano, reagovali dvě firmy.


Dobrý den přeji, na poptávku mi odpověděly 4 z níže uvedených 10 firem (JT System, Ablak, Artokna a Plastom). Domnívám se, že z jejich nabídek si lze vybrat, takže není nezbytné opakovat poptávku u zbývajících firem.


děkuji vám !!


Na základě Vašeho dotazu bych Vás rád informoval, že z poptaných firem jsem od třech nabídku obdržel.


Plastová okna 10 ks výměna za špaletová + žaluzie
město:
datum: 25.03.2014
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás 10 ks plastová okna na RD hnědé barvy, výměnou za špaletová. Dále mám zájjem jen o vnitřní parapety. Na 4 ks bych žádala žaluzie. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je do konce října 2008. Děkuji za nabídku.

plastová okna Karlovy Vary plastová okna Most


Plastová okna 4ks
město:
datum: 10.05.2013
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Do rodinné zástavby potřebujeme plastová okna 5-tikomorový systém, jednokřídlé + ventil., barva bílá oboustranná, rozměry 1ks 150x150, 1ks 120x150, 1ks 90x90, 1ks 60x90 cm. Doprava + případná montáž včetně parapetů. Termín realizace zakázky září 2005. Děkuji.

Výměna - 2 ks okna 2100 x 1600 mm v bytovém domě
město:
datum: 04.05.2012
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken za plastová v bytovém domě. Jedná se o dvě bílá plastová okna o rozměru: šířka okna 2100 mm a výška 1600 mm, chtěla bych,aby část okna byla pevně zasklená: šířka 1500 mm a výška 1600 mm a druhá část, aby byla otevíratelná a skopná: šířka 600 mm a výška 1600 mm. Dále požaduji žaluzie, vnitří a venkovní parapet, sítě proti hmyzu, demontáž, montáž oken plus zednické práce a likvidacei starých oken, dále montáž doplňových výrobků (žaluzie,parapety,..). Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je co nejdříve! Děkuji za nabídku.

Dodávka a montáž plastových oken - 7 ks
město:
datum: 13.07.2011
částka: do sto tisíc Kč platba: převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna. Jedná se o výměnu 7 ks. Barva třešeň, oboustranně. Rozměry a počet: 120x120 cm 2 ks, 120 x 140 cm 1ks, 90x50 cm 3 ks) okno do zahrady š. 290 x 235 cm - prosím cenu i na posuvné i na běžné otevírání. Komorový systém dle nabídky. Z doplňků jen sítě proti hmyzu. Z prací jen montáž. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky říjen - listopad 2007. Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Valašské Klobouky plastová okna Uherský Ostroh plastová okna Fryšták plastová okna Vlčnovplastová okna Trnava plastová okna Hošťálková plastová okna Valašská Bystřice plastová okna Tlumačov plastová okna Ratiboř plastová okna Halenkov plastová okna Bánov plastová okna Boršice plastová okna Horní Lideč plastová okna Koryčany

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.