Potřebujete plastová okna? :: Valašské Meziříčí

plastová okna :: Valašské Meziříčí

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Valašské Meziříčí a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Ano, reagovali dvě firmy.


Dobrý den přeji, na poptávku mi odpověděly 4 z níže uvedených 10 firem (JT System, Ablak, Artokna a Plastom). Domnívám se, že z jejich nabídek si lze vybrat, takže není nezbytné opakovat poptávku u zbývajících firem.


děkuji vám !!


Na základě Vašeho dotazu bych Vás rád informoval, že z poptaných firem jsem od třech nabídku obdržel.


Vážený pane, děkuji za spolupráci, odezva firem byla odpovídající očekávání i našim požadavkům.


Výměna 3 kusů oken a 1 balkonové dveře
město:
datum: 08.08.2012
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken v paneláku za 3 oboustranně bílá plastová okna a 1 dveře/šestikomorová/, vnitřní parapet a žaluzie. Rozměry zašlu na požádádání. Komorový profil dle nabídky. Dále demontáž, montáž, začištění a likvidace odpadu. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve. Děkuji za nabídku.

plastová okna Karlovy Vary plastová okna Ústí nad Labem


Plastová okna 2ks a balkonové dveře 1ks bez doplňků do panelového domu
město:
datum: 27.06.2013
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás cenovou nabídku na plastová okna do panelového domu s následnou realizací. Rozměry jsou šířka x výška v cm - balkonové dveře 70 x 230 cm, okno vedle balkonových dveří 70 x 160 cm jednokřídlé, okno pokojové dvoukřídlé 140 x 160 cm. Barva bílá, komorový systém dle nabídky. Z prací demontáž a likvidace starých oken + montáž. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je jaro 2008. Děkuji za nabídky.

Plastové balkonové sestavy - 2 ks
město:
datum: 18.07.2013
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás zaslání cenové nabídky na plastová okna. Jedná e o dvě balkonové sestavy. Rozměry nutné zaměřit. Klasicky 2 x okno a 2 x balkonové dveře. K 3 oknům vnitřní parapet. Kompletně veškeré práce. Komorový systém co nejnižší. Poptávám prácia materiál. Termín realizace zakázky do 3 měsíců. Děkuji za nabídku.

Plastová okna 7ks, balkónové dveře 1ks
město:
datum: 18.03.2010
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna 1500x1500 6ks, dvoukřídlé, průhledné.1500x1500-1ks, dvoukřídlé, matné, mléčné. Balkonové dveře dvoukřídlé - 1500x2100 průhledné. Minimálně 5komorový profil. Vše v barvě zlatý dub. Montáž, zednické začištění. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je dle dohody. Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Kroměříž plastová okna Hulín plastová okna Valašské Meziříčí plastová okna Rožnov pod Radhoštěm plastová okna Uherský Brod plastová okna Slavičín plastová okna Otrokovice



plastová okna Hvozdná plastová okna Záhorovice plastová okna Zlechov plastová okna Dolní Bečva plastová okna Valašská Bystřice plastová okna Hovězí plastová okna Šumice

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků



Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 



Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.